Uued liikmed

Tere ka minu poolt!

Tere ka minu poolt!

12.04.2012 00:28
#1
Müts maha Teie ees!
Olen juba peaaegu aasta käinud piilumas Te tegemisi, imetlev-kadestav ilanire suunurgast nõrgumas (eriti meeldivad muidugi iseehitajad Motamees ja Muhkam)...ja paistab, et lähiajal soetan ise ka mingisuguse n_ssibussi, kus vähenõudlikul luuletajal elada kõlbaks.
Eelarve on sealjuures peaaegu olematu, seega kõige enam meeldivad muidugi kiirabiautod või nt midagi sellist www.varad.ee/et/autod/ford-transit-autoelamu?cid=137

Jah...ja enne millegi ostu pean kindlasti ka mõne teadjamaga nõu, seega ärge palun pahandage, kui ma eriti lolle küsimusi küsima hakkan.
Selleks,et midagi välja tuleks,peab sisse lükkama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Tere ka minu poolt!

12.04.2012 11:21 - 12.04.2012 11:21
#2
TERE TULEMAST Selleks me ju siin olemegi ,et teineteist toetada ja infot jagada
Viimati muutis: 12.04.2012 11:21 Jaan03.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Tere ka minu poolt!

16.04.2012 02:13
#3
Eelmisel korral ei süvenenud, kui seda bussi müügis nägin. Et müüjaks oli maavalitsus, arvasin tegu olevat konfiskeeritud bussiga. Segipaisatud sisu järgi arvasin selle tolli tööks. Krim asja taustal tundub vist nii olevatki.
Huvitav, kas uut omanikku ka puistama hakatakse või kaob koos omanikuvahetusega ka viide infosüsteemides? Ei imestaks, kui see linnuke lihtsalt kustutada unustatakse. Siis on juba lihtsam avatud seisus sõita. Saab kiiremini puistamisega valmis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev