Uued liikmed

tulevane fanaatik

Re:tulevane fanaatik

29.10.2011 02:31
#1
Ma ei tunne veel kedagi kes teaks kedagi , kes meie kliimas aastaringselt matkaautos elaks. Või liigud kuhugi soemasse piirkonda . Aga igatahes lahe kui meie read ühe matkaselli võrra rikkamad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

29.10.2011 11:29 - 29.10.2011 11:31
#2
Jaan03 kirjutas: Ma ei tunne veel kedagi kes teaks kedagi , kes meie kliimas aastaringselt matkaautos elaks...
Tere. Saame tuttavaks. Mina olen Motamees. Seoses tööga elangi oma matkaautos. Aastaeg ei puutu asjasse. Loeb objektide olemasolu. Õnneks on minu töös talvel madalhooaeg.
Muidugi on plaan ehitada omale sobivam autoelamu, just selleks otstarbeks. Praegusel on põhiliselt puudus kaubaruumist.
5o9279o
Viimati muutis: 29.10.2011 11:31 Motamees.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

30.10.2011 19:45
#3
Tere tulemast teema algatajale.
Julge ettevõtmine meie kliimas, egas muud kui edu!

Gulfstream.
Mõtle roheliselt, sõida gaasiga!

www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

31.10.2011 18:36
#4
Tere-tere!

Tibusid loetakse kevade.:)

Jansa
Klubi Eesti Karavan 678

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

01.11.2011 08:33
#5
S.T. Hääleta:
Autoelamu on meie kliimas tõeline luksus, võrreldes -20 juures telgis magamisega ;) Muidex, korraldan veebruaris ürituse, kus ehitatakse iglu hotellid ja nendes ka ööbitakse.

Kahtlemata on see jaahotelli ehitus ponev ettevotmine ja arvatavalt peabki olema toomaal mobiilne elamine.

Kui tohib uurida, palju ja kuhu on hotellid plaanitud ehitada?
Tel. +3725073021

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

02.11.2011 23:55
#6
Tervitus uuele tulisele tulijale ja kommentaariks aastaringsele karavaniplaanile niipalju, et just l6petasin oma kolm kuud tuuritamist ja peamine p6hjus oli kylm. Loomulikult olen ma hellik ja masin numbrite järgi vanake kuid okt viimased nädalad oli kyte ikka 24h p6hjas ja toas keskmiselt 21c. Gaasi läks l6pus 11kg pullo ca 10 päevaga. Ehk siis kindlasti annab auke kinni panna ja p6hjaalust isoleerida kuid selline oli seis.
Walesis sai aga kyll 6m haagises talv ilusti mööda saadetud, kytteks oli el radikas "otse" ja kliima seal golfihoovusest kantud, max kylm tegi paaril korral lehed kr6bedaks...
Aga kui mehel ikka tahtmist on siis miski modifitseeritud masinaga peaks vähen6udlik inime ka siin maal aastaringselt hakkama saama.
Miski lisakytte element, veepaagi soojendus... Ilmselt pole see plaan maailmas esimene ja näidiseid leiab.
Millist masinat sa ST plaanid v6tta? Kui huvi on siis panen oma väni kah myyki kuna tundub, et talvitun ikkagi siin ja uuel aastal tulevad ilmselt ka uued plaanid:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

03.11.2011 11:27
#7
No kui tehasevärk siis ju hoopis teine asi. Jääb vaid edu soovida ja ilmselt k6ik ootame siin suure huviga kommentaare, et kuis see tavine elu sul veerema hakkab.
Rohket lund!
M

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

03.11.2011 16:08
#8
Talvine elamine pole mitte raketiteadus. Webasto või eber oleksid märksõnad. Oli mul selline sprinter kus -25 polnud probleem. Hetkel ehitan Ford econoline,kus see ka ei tohiks muret valmistada. Gaasiahjud jäävad nõrgaks,samas elektrikulu olematu. Aga tõelise külma puhul diisel v bens,soojendist rohkem abi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

03.11.2011 18:27
#9
Kelle toodang seSprinter oli.
Ma mõtlen suvila ehitus.
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

03.11.2011 21:10
#10
hoi.Sprinter oli 4x4 pikk variant,ikka saksa oma:) :) Kui leian kusagilt mõne pildi,panen üles. Ostsin 7 kohalise,vaheseinaga pika pakika. Ümberehituse tegi bennett,ja soojendi pani parkli hl. 250000 tiksus ette ja auto leidis oma uue elu soomes. Muidu polnud viga aga 2000 aasta 4x4 0li väga lärmakas sõita
Hetkel siis Econoline ehitus pooleli,saab näha mis sellest tuleb

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

03.11.2011 21:13
#11
Ps. soojendi ei olnud webasto ega eber. mingi tundmatu nimega oli.Aga muret sellega ei olnud läbi 5 aasra. Keerasid nuppu ja toimis. Kannatab küsida Parklist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

15.11.2011 11:20
#12
Mis neid kaameraid, sataiive oli enne vees hoitud, et nood kinni külmusid? 2 nädalat lapimaal ei külmetanud meil küll miskit kinni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

15.11.2011 12:50
#13
Nu jah, kui tuppa välja nendega koguaeg liikuda siis küll. Ma ise enamasti võimalusel liigun ainult akudega talvel toavahet ja olenevalt olukorrast mälukaartiga. Kui kaarti lugejat pole, siis küll suht nutune oodata aparaadi üles soojenemist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tulevane fanaatik

01.03.2012 19:39
#14
S.T. vist külmuski ära. Kas keedi teab tema tegemistest midagi.
Klubi Eesti Karavan 678

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev