Uued liikmed

tere

tere

04.05.2010 11:08
#1
Tahaks soetada ka matkaauto.Silma hakkas Hymer Car,aga see on Fiati pôhjal tehtud.Mina arvan aga,et Fiat pole auto ega midagi.Ehk ônnestub leida sarnase furgoonauto pôhjal matkaauto,aga teise automargiga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

04.05.2010 20:25
#2
hei
vaidleks siin mudugi Fiati kohta väga vastu.Mul ka Fiat alusvankriks ja olen küll väga rahul.Vaikne ja töökindel ja varuosad mõistliku hinnaga võrreldes mersu ja muude markidega.
Kindlasti võiks olla suure mootoriga.Tööalaselt on ka kaubik Fiat mis on läbisõitnud umbes üle 250 tuh. ja mis on ainuke probleem on rooste aga selle vastu pole ei Mersul ega Fordil ega teab mis marki bussidel.Mudugi on väga palju kinni ka inimese sõidustiilist ja hoolsusest.Mõni inimene sõidab 100 tuh. ja auto näeb välja nagu uus aga mõni suudab 20 tuh. teha autost nagu oleks sõitnud läbi 200 tuhat.
vot nii aga head otsustamist ja tere tulemast ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

04.05.2010 20:59
#3
Tere jah!
Mina olen Fiatist risti vastupidisel arvamusel Ugriga ja nõus uue liikmega. Ugri, mis aasta Fiatist räägid? Mina räägin uutest Fiatidest(viimased aastad), mis pidid materjali ning koostekvaliteedilt olema väga palju kehvemaks läinud. See on üldine trend autotööstuses, eriti aga käib Itaalia ja Prantsuse sõidukite kohta. Fiati kohta kaasa arvatud. Paar-kolm aastat kestavad nad normaalse kasutuse juures muidugi enam-vähem ilusti.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

04.05.2010 21:02
#4
matkakas on 2008 ja tööauto oli vist 2001

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

04.05.2010 21:18
#5
2008 on ju päris uus, hea omaniku käes peaks ikka veel püsima. Eks aeg näitab, kas minu poolt öeldu paika peab. Vahendasin väga hea tuttava autohooldaja/remontija (20 a kogemust, käib pidevalt erialasel koolitusel) öeldut.
Tööauto on ilmselt sellest ajajärgust, kui kvaliteeditase oli kõrgem.
Soodsamad varuosahinnad ei ole argument, kui peaks juhtuma, et sõiduk kiiremini laguneb. Siis on väga kiiresti soodsam hind kallim.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

04.05.2010 21:30
#6
mudugi eks igal autohoolduse mehel on ka omad lemmikud ja ka sellised margid mida nad ei taha kohe üldse nähagi oma töökojas.See mudugi ei ole mingi argument, aga siis peks olema ka Citroen ja Peugeot väga halvad nad tulevad ju ühe liini pealt.Nendest ei räägi nagu keegi midagi aga Fiat saab iga nurga pealt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

04.05.2010 21:39
#7
See võib olla mõnikord tõesti nii aga minu tuttava puhul võiksin esile tuua erapooletust. Tal ei ole ühtegi põhjust ühtegi marki eelistada, tal ei ole kuskil mingit kasu sellest.
See jutt käib väga tugevalt ka Citroeni ja Peugeoti kohta. Antud teemas on lihtsalt nii, et neid ei kasutata matkaautode põhjadeks. Küll aga on väga hästi teada, kui kehva kvaliteediga on Peugeot - see oli selle aastatuhande alguses või pisut varem mingil ajal vist Eestis müüduim automark aastaid järjest. Siis said inimesed ka lõpuks teada, millise kehva kvaliteediga need autod olid, kui olid nendega mõne aasta sõitnud. Osteti vist hinda ja mingit arusaamatut aurat.
Citroen pakiautona on sõbra kogemusel täiesti välistatud edaspidi professionaalseks kasutamiseks.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

04.05.2010 21:52
#8
no eks lõpuks jääb ikka igal inimesel oma kogemus või siis tuttavate, kas siis negatiivne või positiivne mille najal ta oma arvamust hakkab kujundama. Mudugi huvitav on see, et Fiat on matkaautode puhul üks levinumaid alusvankreid(mudugi ka ford ja mersu), eks kindlasti oma hinna pärast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

04.05.2010 22:08
#9
Jah, nii ta on. Loodame, et kõik matkaautod kestavad hästi, sõltumata alusvankrist;) .
Siiski ma soovitan uue sõiduki ostmise eel (sõltumata sellest, kas jutt matka-, kauba- või sõiduautost) teha vestlus mõne usaldusväärse ja erapooletu remondifirmaga. Ilmselt on siis võimalik kuulda ka muud juttu, kui autosalongis:P
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

05.05.2010 10:47
#10
mina eelistan VW ja Toyota autosid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

05.05.2010 11:40
#11
Jah, see valik peaks olema parem aga matkaautodele neid alusvankreid ei kasutata.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:tere

17.05.2010 21:00
#12
eh,leidsin isegi netist firmad,kes kasutavad VW ja Toyota autosid alusvankriks.nt. wohnmobile.de ;dipa-reisemobilbau.de .Toyota oli liiga madal,aga VW polnud vigagi.:laugh:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev