kuhu viib meid "multikulti"

kuhu viib meid "multikulti"

30.06.2020 20:44
#1
Ei leidnud siit foorumist kuskilt kohta, kus saaks näidata oma meelestatust või tolerant olemisest.

Küll aga leidsin uudise Austria kohta, mis võib mingi hetkel juhtuda ka Sinu lapse, lapselapse või tuttava lapsega. Kas tolerandiks olemisel peaks kuskil olema ka piirid ?

www.rt.com/news/363890-iraqi-refugee-rape-austria/

Nii et mina kaldun 5 aasta taguste laulusõnade poole iga aastaga üha rohkem

Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: kuhu viib meid "multikulti"

30.06.2020 20:55 - 30.06.2020 20:56
#2
Mina arvan, et selliseid postitusi siin foorumis ei tohiks teha.
Oleme mõnedki mures, et mis maailmas toimub, aga siin foorumis ikkagi teised teemad ;)

Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Viimati muutis: 30.06.2020 20:56 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: kuhu viib meid "multikulti"

30.06.2020 22:44 - 30.06.2020 22:44
#3
Austriasse sõites peaksid lihtsalt arvestama, et lastega ujulasse minnes võib kohalik seaduslik immigrant mõne neist vägistada ja ka kohtusüsteemis õigeks jääda.
Jah, hetkel on see võimalus ehk üks miljonist, kuid see loterii võimalus suureneb iga aastaga. Seega peaks see olema reisihoiatus, nagu iga teinegi.

Kas tead, kui palju on soomes õigeks mõistetud viimase kolme aasta jooksul immigrandi poolt toime pandud vägistamisjuhtumeid ?
Soome on meil ometi lähivälismaa.

Pealegi on pea igas foorumis olemas vaba teema koht, kuhu saab postitada mida iganes.

Kui kedagi peaks aga häirima video, siis tuleb kirjutada kaebus youtube haldajale.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 30.06.2020 22:44 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: kuhu viib meid "multikulti"

30.06.2020 23:25
#4
eavp kirjutas: Austriasse sõites peaksid lihtsalt arvestama, et lastega ujulasse minnes võib kohalik seaduslik immigrant mõne neist vägistada ja ka kohtusüsteemis õigeks jääda....
See on ju täielik häma. Mine laula suleviga koos, kui tahad.
Austriasse sõites võid sa mõne autoga kokku põrgata, austriasse sõites võid üle kalju ääre sõita, austriasse sõites võib auto niisama katki minna ... See, et sind seal ära vägistatakse on kõige väiksem võimalus. Ka siin on vägistatuid ja vägistajaid ja ilmselt on valged trukkarid absoluutses enamuses.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: kuhu viib meid "multikulti"

30.06.2020 23:43
#5
Motamees kirjutas:
eavp kirjutas: Austriasse sõites peaksid lihtsalt arvestama, et lastega ujulasse minnes võib kohalik seaduslik immigrant mõne neist vägistada ja ka kohtusüsteemis õigeks jääda....
See on ju täielik häma. Mine laula suleviga koos, kui tahad.
Austriasse sõites võid sa mõne autoga kokku põrgata, austriasse sõites võid üle kalju ääre sõita, austriasse sõites võib auto niisama katki minna ... See, et sind seal ära vägistatakse on kõige väiksem võimalus. Ka siin on vägistatuid ja vägistajaid ja ilmselt on valged trukkarid absoluutses enamuses.

Loe uuesti eelmist postitust:
eavp kirjutas: .....
Jah, hetkel on see võimalus ehk üks miljonist, kuid see loterii võimalus suureneb iga aastaga....

.

Olen 100% kindel, et see ei jää üksikjuhtumiks.
Põhjus väga lihtne, oma kultuuriruumis on sellised noored mehed tugevalt perekonna ja osalt ka ühiskonna kontrolli all.

Võõrasse riiki sattudes see kontroll kaob ja neil tekib arvamus, et neile on kõik lubatud. Mõnikord kinnitab seda ka praktika.

Väike näide soomest Lahtist. Lahti vesi järvel on nüüd mootorsaanidele maha märgitud talvel kindlad teed, kus sõita. Kohal on mootorsaanipolitsei, kes igat sommi natukegi tee lõikamise eest trahvib.
Oli aga juhus, kus sama tegi 2018 aastal " immigrandi tunnustega" mootorsaanijuht, sõites oma suva järgi, kuidas tahtis, risti üle radade. Kohaliku saanipolitsei reaktsioon oli 0.

Ehk siis mõned ongi võrdsemad , kui põliselanikud.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: kuhu viib meid "multikulti"

01.07.2020 00:06
#6
Ikkagi sa hämad ja käsid mul uuesti oma postitust lugeda. Ma lugesin ka sinu vihjet, aga ma vihjasin teist kohta, loe siis seda.
eavp kirjutas: Austriasse sõites peaksid lihtsalt arvestama, et lastega ujulasse minnes võib kohalik seaduslik immigrant mõne neist vägistada ja ka kohtusüsteemis õigeks jääda...

Ja lõpuks hakkad sa rääkima hoopis teisest teemast. Noh, nagu ma hakkaks rääkima praegu hoopis kiiruse ületamisest valge inimese poolt aafrikas.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: kuhu viib meid "multikulti"

01.07.2020 07:57
#7
24.10.2016 Russian Today uudis. Originaal uudisest ei tea midagi aga ennegi selliseid uudiseid näinud. Erinevates riikides sarnane juhtum, kus see asi tegelikult juhtus ja mis tegelikult juhtus ei tea keegi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: kuhu viib meid "multikulti"

01.07.2020 10:14
#8
"uudised" on tänapäeval tarkade inimeste jaoks. Tuleb osata lugeda ja valida kohta kust lugeda. Tuleb osata panna uudis omasse aega ja kohta jne.

Arvan, et see teema ja käsitlus ei ole siin vajalik.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev