Elektriauto haagissuvila veoks...

Elektriauto haagissuvila veoks...

07.12.2018 20:32 - 07.12.2018 20:33
#1
Ikka jääb lahjaks, kui akusid ei saa tankida sama kiiresti, kui hetkel diislit/bensiini saab paaki tankida :)

caravan-lehti.fi/vetoautot/rivian-julkaisi-karavaanareille-sopivan-sahkoauton-vetaa-perassa-painavaakin-vaunua/

Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Viimati muutis: 07.12.2018 20:33 Priit Peljo.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: 867

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Elektriauto haagissuvila veoks...

08.12.2018 07:39
#2
Järgmisena on ilmselt oodata elektrimootoriga matkaautot.:P
Päris haige see EU oma elektriautode propagandaga. Ma arvan, et see on surnult sündinud üritus vähemalt seni, kuni nafta pole maa seest otsa lõppenud.
Esimesed elektriautod ehitati 19 saj. lõpus ja kui nüüd vaadata, kuhu on akude areng selle aja jooksul jõudnud sisepõlemismootori või auto enda arenguga võrreldes, siis mitte kuskile. Iseasi võib olla, et sellel ei lastagi ennem arenema hakata, kui muud alternatiivid on ära realiseeritud.:evil:
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Elektriauto haagissuvila veoks...

08.12.2018 08:33 - 08.12.2018 08:33
#3
Eile lugesin pealkirja et VW lõpetab sisepõlemismootoritega autode tootmise 2026. Eelmine või üleeelmise aasta Düsseldorfi messi piltidelt vaatas üleni päikse paneele täis elektriline matkaauto vastu juba. Akutehnoloogiaga on see et on olnud uudiseid mis räägivad 10 korda paremast tehnoloogiast kui liithium aga pärast seda on kadunud see tootja/arendaja. Lihtsalt võib olla et keegi on need tehnikad ära ostnud ja ootavad oma aega et turule tulla. Sisepõlemis mootorist loobumine võib ka tähendada et hakatakse elektrit kütuseelemendiga tegema nt bensiinist. Minu jaoks paistavad kogu selle "puhtama õhu" jutu taga autotoojate kõrvad kes said läbi selle sunnimeetodi autopargi vahetuseks intervalliga. Mõtlemiskoht on et Euro6 täidab Euro2 nõuded realsuses. Ja teiseks toodab Hiina täna samapalju CO2 kui arenendu maailm kokku, me võime kõik siin jala käia ja telgis magada aga paremaks ei lähe miskit.

Minu auto ost jäi õnneks või kahjuks tänu töökoha vahetusele katki ja täna nt ei saaks ma, plaanitud autoga, enam päevasel (6-22)ajal enam kodu juurde sõitagi.
Viimati muutis: 08.12.2018 08:33 nootsii.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Illar

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev