Matkaauto ost Saksamaalt või Hollandist.

Re: Matkaauto ost Saksamaalt või Hollandist.

25.11.2013 09:23
#26
ei ole 100% kindel aga tundub, et lõpuks panevad piiri maksimaalsed piirmõõdud
2,5 laiust, 4m kõrgust ja 12m pikkust
eks seal võib veel olla ka mingeid AGA´sid kuid need on mõõdud mis käivad nii M kui N ja O kategooriate kohta.
samas ei leidnud kohe kergelt otsides kas need mõõdud on ainult kere kohta või koos lisavarustusega.

olen alati rääkinud kui küsitakse minu haagise registreerimise kohta, et kerghaagise mida võib tirida iga üks oma B kategooria lubadega (kui auto reg tunnistus ei pane kaalupiire) võib teha mõõtudega 2,5 X 4 X 12m
oleks huvitav sõita linnas ringi 12m saba taga :woohoo:
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Matkaauto ost Saksamaalt või Hollandist.

25.11.2013 09:57
#27
tegelikult tekis aga küsimus kas sellisele papist ja penoplastist autole saab üldse mingit korraliku seljakotti sinna taha panna ? ma saan aru veel plekist kerega bussile (kaubik või reisikas) aga matkaauto ?
kunagi naised saunas rääkisid, et isegi haagisekonksu ei saavata kõigile panna (ei tohi vms.)
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Matkaauto ost Saksamaalt või Hollandist.

25.11.2013 10:05
#28
Papist ja penost masinal on raam all. Seljakoti jaoks tehakse raami pikendus. Peno küljes ei seisa miski.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Matkaauto ost Saksamaalt või Hollandist.

26.11.2013 01:15
#29
Ivar Kalev kirjutas: Kui lähete näiteks kahekesi, siis võite ju raha kahe peale jagada nii, et kummalgi jääb alla 10 tuh?

10 000.- EUR on inimese kohta. Kehtib liikumisel ühest liikmesriigist teise. Saksa minnes ronisin lennujaamas tolli, sest raha oli rohkem. Tollis onu siis seletas lahkelt, et mis me pabereid määrime, te ju kahekesi. Raha jäi ka reaalselt kõik minu taskusse, ei pidanud klotsi kaheks jagama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev