Vesi veepaaki Eestis

Vesi veepaaki Eestis

07.01.2013 13:41
#1
Tere.
Et kuskohas saab Eestis ilma sekeldusteta puhta vee paaki võtta, kui endal kaevu ega kraani mõistlikus kohas pole.
Jagate ehk kogemusi bensukatest jms. ja neis olevatest kraaniotsikutest.
Aitähh.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

07.01.2013 19:24
#2
Mul on selleks autos kastekann. Eestis bensukates ei teki tavaliselt probleemi, aga mida lõunapoole minna tuleks uurida selle kvaliteeti. Saksas tuli seinast kaks kraani üks joogivesi ja teisest ala mingi vihmavesi pesemiseks.
Kõige lollikindlam on Statoli bensukad seal 100%, et on kraan.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

08.01.2013 08:39
#3
Eestis, Statoil, väljamaal Shell, Statoil ja siis erineva varustustasemega parklad (stellplätze)
Tel. +3725073021

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

08.01.2013 12:33
#4
Kui on omal mingi kanister või kastekann kaasas, siis hätta ei jää. Küsi ükskõik kuskohast joogivett ja saad. Kasvõi kusagilt kohvikust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

08.01.2013 12:44
#5
Aitähh vastuste eest.
Mõtlesin just seda, et kui lähen ja lasen kusagil Statoilis paagi 100 liitrit täis ja nii käib seal veel mitu inimest, siis võiks ju bensukaomanik kraani kinni keerata - nii tekkib juba arvestatav kulu.
Jüri Alexela taga on kena kraan kuhu saab tavavooliku otsa panna. Ilmselt kui kütusepaagi täis võtan seal, siis ehk ei teki probleemi.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

08.01.2013 12:54
#6
Tegelikult ei teki kusagil probleeme Eesti bensukates.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

09.01.2013 00:42 - 09.01.2013 00:48
#7
Mul selline otsade komplekt kaasas + viimasel 2 otsal voolikujupp vahel ja pole ükski eesti tankla suutnud mind ära petta :P



x2

Viimaseid on mul 2 ja voolik nende vahel ja Meelise käest võetud spets kork sama otsaga



Paned vooliku matkaka ja tankla vahele ja lähed ise kohvi jooma sisse :whistle:
Olen neile vahest raha ka pakkunud, aga seni pole keegi tahtnud.

Parimat,
Imre
CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
Klubi Eesti Karavan liige nr. 670; 999
Viimati muutis: 09.01.2013 00:48 Imre.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

09.01.2013 13:01
#8
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

09.01.2013 13:38
#9
See on hea otsik küll, mul ka olemas.
Selle miinuseks on see, et osades bensiinijaamades ja muudes veevõtukohtades on kraani ots nii paks, et see ei mahu vahele.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

09.01.2013 14:03
#10
Tegelikult on nii, et kui kusagil käid ja näed jälle mingit uut otsa siis teed endale jälle midagi juurde. Nii saadki endale lõpuks sellise komplekti kokku mis sobib igale poole :woohoo:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Vesi veepaaki Eestis

10.01.2013 12:52
#11
Head peene otsaga näpitsad võiks ka olla, sest mõnes kohas läheb neid kraani avamiseks tarvis!
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

10.01.2013 13:43
#12
Tegelikult on nii, et kõik need üleminekud ja muud vidinad on puhas luksus. Kui sul on näpitsad ja kastekann siis sa kusagil hätta ei jää!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

10.01.2013 14:18 - 10.01.2013 14:25
#13
läheb küll juba teemast välja aga sinna ta juhiti :silly:
Ise kasutan ja oman autos alati kaasas tööriistakohvrit ja soovitan väga soojalt ka kõigile
Ise olen neid ostnud mitu olen kasutanud ja mahed kasutavad igapäevaselt ka töö tegemiseks.
Jutt siis ehituspoes müüdavast "no name" kohvrist olen neid näinud nii ProWay kui Wisent vist isegi Black&Decker´i nimega. Kohvri eripäraks on tema suhteliselt hea ja normaalse valikuga komplekteeritus ja kompaktsus. Tööriistad kannatavad täitsa tööd teha ehk mina pole padrunit pooleks või lehtvõtit kõveraks saanud.
Jah kruvikeerajad olen välja vahetanud elektriku omade vastu ja komplektis olevad kruvikeerajate ja torxi otsikud ei pea kaua vastu. Töö iseloomust tulenevlt olen ka juhtmeotsa puhastajad välja vahetanud mugavamate vastu.
lisanud olen sinna komplekti veel multimeetri ja komplekti L-kujulisi auguga torxe, mõned lehtvõtmed ja paar padrunit, et kataks kogu numbrivahemiku. Välja viskasin pisikese sae (sinna asemele läks tester). kõik on saanud tehtud.
niisama autos ja kodumajapidamise tarvis väga hea komplekt - matkaautosse kaas vedamiseks kindlasti vägagi hea.
Ise ostsin BauHaus nimelisest poest.

mingeid pilte näeb siit s.t. see on suvaline link: www.okidoki.ee/item/459316/

edit: jutu mõte oli siis selles, et mitte "kui on pika otsaga näpitsad" vaid tööriistu võiks ikka rohkem kaasas olla.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!
Viimati muutis: 10.01.2013 14:25 MeelisV.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

10.01.2013 14:19
#14
Omaltpoolt lisaksin vana Riga tüüpi pesumasina vooliku mille üks ots on kooniliselt laienev. See ots sobib pea kõikkide kraanide otsa.
Solifer 5602I
Klubi liige 839

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

13.01.2013 01:49
#15
See Riga pesumasina voolik on küll hea soovitus.

Minul on välja kujunenud nii, et Euroopas vaatan suurema tankla, näiteks Shell. Siis marsin sisse ja küsin, kust vett saan. Eelnevalt jalgsi tiir ümber tankla ka. Või siis lasen Shellis paaki portsu diislit ja pärast küsin vett. Paaril korral on selgunud, et neil polegi veekraani. Bussis on mul 5 meetrit voolikut. Mõnel korral olen lihtsalt vooliku jõuga vastu kraani surunud ja ka vee tangitud saanud. Maha voolas väga vähe aga käel hakkas külm.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Vesi veepaaki Eestis

15.01.2013 23:15
#16
Peale seda kui Saksamaalt maja tõin ning vett õnnestus alles Poolas varuda peale ämbri ostmist, on mul nüüd häda(vee häda) jaoks 5 ja 10 l kokkuvolditav kanister ning 10m voolik ning igaks juhuks treitud otsik mis sobib tavakraanidele sõela ärakeeramisel.Siiani ei ole raatsinud aga kavas on soetada see kokkuvolditav voolik just ruumi säästuks.Siiani pole viie aasta jooksul rohkem hätta jäänud :)
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev