Caravaners League Russia

Caravaners League Russia

18.11.2011 14:28 - 18.11.2011 14:41
#1
Sain sellise kutse Venemaalt. "Vene Karavani Liiga" korraldab promotuuri Suzdalis. Üritus võtab kolm päeva 15-18.12.2011. Suzdalis toimub uue kämpingu pidulik avamine ehk Venemaa alustab karavanielu propageerimist. Eestist ootavad 2-3 inimest Eesti Karavani Klubi liikmetest, kelle ülesandeks oleks juua-süüa ja pärast jäänud mälu järgi nende foorumis reisimuljed jagada teemal, kui hästi saab puhata vene kämpingutes :)

Kuludeks läheb vene viisa ja reisipiletid (rong, lennuk, jalgratas jne). Kõik, mis toimub alates Moskvast, on tasuta!

Kui huvilised olemas, andke mulle teada ja ma vahendan informatsiooni edasi. Vastan küsimustele, saadan küsimused edasi jne.

Siin on kutse vene keeles pdf-na:

Lisatud fail:

Faili nimi: Suzdal_15_18.pdf
Faili suurus:63 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT

Lisatud failid:

Viimati muutis: 18.11.2011 14:41 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

18.11.2011 21:52
#2
Tere

Väga huvitav teema! Kas oled ise minemas? Mul viisa olemas ja võiks täitsa minna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

18.11.2011 22:00
#3
Jah, mõte on tõesti huvipakkuv ja haaraksin ka hea meelega kinni, aga kahjuks on mul 16.dets üks oluline üritus, kust ei saa puududa.
Kindlasti tahaks lugeda järelkaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

18.11.2011 22:34
#4
esmaspäeval selgub. kui minna rongiga siis minek on 14.12.11. muidu võiks minna kui viisat saan.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

19.11.2011 14:19
#5
Käin oma töö tõttu nii mõnigi kord Venes oma autoga . Jah magistraalid on enam vähem talutavad , ka suurlinnade ümbrus on sõidetav aga kui loodusesse ja kõrvalteele pöörad ( kui tahad veidi külaelu , maalähedast loodust või mis iganes näha ) peab sinu euroopa karavanist tõsine 4 veoline maastikutank saama. Suveti olen magistraalidel näinud Itaalia või Saksa karavaanereid nood aga turvalisuse mõttes 10...20 kaupa. Seega mingitmoodi karavanielu seal ikka toimub , ja mis veel iga aastaga lisandub teedele vene numbrimärgiga masinaid. Käige ikka seal ära kui keegi saab ja pajatage infot.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

19.11.2011 14:33
#6
Ma olen seal 1,5 aastat elanud ja pole see asi nii hull midagi. Järgmisel kevadel plaanin oma majakesega ümber Baikali sõita!:laugh:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

01.12.2011 23:03
#7
Mini Hääleta:
Ma olen seal 1,5 aastat elanud ja pole see asi nii hull midagi. Järgmisel kevadel plaanin oma majakesega ümber Baikali sõita!:laugh:
:woohoo: Vinge, mingi uskumatu tõmme on Siberi ja Baikali juurde, kuigi Moskvast kaugemale pole saanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

23.12.2011 20:12
#8
Kas on kellelgi ka uudiseid Suzdalist, kuidas idanaabri juures elu?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

24.12.2011 12:35 - 24.12.2011 13:05
#9
Jah, üritus oli tore, külalised oli Valgevenest, Horvaatiast, Soomest, Poolast, Türgist, Lätist, Leedust, Eestist, Saksamaalt ja Prantsusmaalt.
Näidati kämping Suzdalis ja kämping Moskvas - Sokolniki.

Foto ja video materjalid hetkel valmistamisel, lähimal ajal paigaldan need siin foorumis.

Kämpingu peahoone. Kämping ise on suure hotelli osa.



Kirik Suzdalis 360.io/anJaPC

Lisatud failid:

Viimati muutis: 24.12.2011 13:05 SergeiV.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

27.12.2011 20:35
#10
Kuidas siis oli venemaal? Siin on video:


Planeeritud kaks ambitsioonikamaid projekte. Kevadel (mai kuu, kuupäevad on täpsustamisel) toimub tuur "Golden Ring" mis algab St. Peterburist ja lõpeb Valgevene Karavani Klubis Minskis. Külastatakse järgmised linnad: Valdai - Pereslavl Zaleski - Rostov - Jaroslavl - Kostroma - Suzdal - Vladimir - Moskva - Smolensk.

Aastal 2013 on plaanis projekt "Deep In Russia" pikkusega 6 000 km ja siht on Baikal. Kangelased on oodatud. :)

Mis Venemaal toimub ja toimumas saab jälgida siin: caravanliga.ru/

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

28.12.2011 13:37
#11
Tegelikult see 2013 aasta projekt oleks põnev küll, aga kardan, et sealsetel teedel kaob kaif ära...
Pealegi tuleb sealt Baikali äärest ka tagasi tulla :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

28.12.2011 14:39
#12
Et raputab laiali? Või kas järelveetavaga üldse on mõtet hakata sinna oma nina toppima?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

28.12.2011 17:08
#13
Aga võibolla veidike !! edasi ja siis laevaga tagasi Tõenäoliselt on laevaga üsna kulukas ??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

28.12.2011 20:41
#14
Ideel on jumet.
Paar asjakohast autot sellise retkee jaoks.
Kamaz


Ural

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

29.12.2011 00:42
#15
Käisime see aasta Ukrainas ja Krimmis. Ma ei usu, et Venemaal teed paremad on. Ukrainas enamus teedel üle 60 km/h sõita ei saanud. Ka selle kiirusega sõites oli rappumine meeletu. Ülihalb oli sõita.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

30.12.2011 16:11
#16
Tundub, et Uraal on pisut kvaliteetsem ja parema läbivusega. Muidugi mis see kütusekulu on?:silly:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

02.01.2012 14:42
#17
Mini Hääleta:
Tundub, et Uraal on pisut kvaliteetsem ja parema läbivusega. Muidugi mis see kütusekulu on?:silly:

Paremas läbivuses kahtlen, kuna täismass oluliselt suurem, mida see üks lisasild ei kompenseeri.
Kui tegu originaal bensiinimootoriga, siis alates 50 liitrist 95 bensiinist sajale. Kui peal Kamaz mootor, siis selle kuudiga kindlasti sama kogus diislit.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Caravaners League Russia

02.01.2012 19:41
#18
Uraal kasytab juba ammu diislit ka!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev