Paparatso nurgake.

Paparatso nurgake.

21.06.2011 22:41
#1
Nägid teist matkaauto.com foorumlast kusagil kruiisimas. Puhkamas. Tee pilt ja näita teistele ka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

28.06.2011 19:40
#2
Napikas, täna 30 mintsa tagasi nägin ühte Ford autot ERNE klepusga Otepää poole vuramas, tagant järgi ei saanud pilti teha :(

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

29.06.2011 01:31
#3
Ma saaks selle rubriigi raudselt ära ummistada, kui igal õhtul möödasõites Ivari bussi pildistan.Kord on ukse ess, kord all maja taga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

29.06.2011 09:36
#4
:D:D:D Teeks siis nii jätaks omavahel tuttavate massinate hoovides pildisstamised välja ja ka koos kruiisimised. Sellise juhuslikud treffamised, ootamatud ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Paparatso nurgake.

29.06.2011 11:42
#5
Minuteada ei ole lubatud autopilte, kus auto on indentifitseeritav, ilma omaniku nõusolekuta avalikuks vaatamiseks välja panna.
Kui ma eksin ja see keelatud pole, on ikkagi nii inimeste kui nende autode piltide eksponeerimine ilma asjaosaliste nõusolekuta taunitav.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

29.06.2011 11:57
#6
Ärilisel eesmärgil on see keelatud, meedia kajastused, ajalehed, uudised, pane keda ja mida tahad välja. Põhimõttelisetl, kui Tallinna liiklusvoolust või parklast on pilt tehtud, siis vaevalt, et järgmise foori all tehakse modelli leping. Sellel põhimõttel jääksid ka kõik kokkutulekutel ja lõpupidudel ja muudel kontsertidel tehtud pildid tegemata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

29.06.2011 12:17
#7
Üleval on kes-kus nurgake. Pange sinna igaüks oma auto pilt või haagise pilt ja kirjutage juurde, et palun sellest autost, haagisest tehtud pilti mitte avaldada, parem ärge üldse pildistagegi. Pole siis ka probleemi, omanik on teavitanud. Minule küll meeldiks, et jumal teab kus kohas on tehtud pilt. Ikka lahe, kui keegi on sind märganud ringi sõitmas. AAA ma ei hammustanud kohe läbi, muidugi kui kodus naisel eöelda, et olen seal sõpradega grillimas, kui tegelikult on pilt hoopis võõra naisega vales linnas ;) :D
Loomulikult on ka enne olnud juhuseid, kus palutakse mõni pilt üritustelt avalikkuse eest maha võtta ja on seda ka tehtud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

06.07.2011 13:51 - 06.07.2011 13:54
#8
Egau Hääleta:
Minuteada ei ole lubatud autopilte, kus auto on indentifitseeritav, ilma omaniku nõusolekuta avalikuks vaatamiseks välja panna.
Kui ma eksin ja see keelatud pole, on ikkagi nii inimeste kui nende autode piltide eksponeerimine ilma asjaosaliste nõusolekuta taunitav.

Selle postituse taustal on Maanteameti tegevus suisa kuritegu.

Maanteeamet avas sõiduki registriandmete lihtpäringu

Alates käesoleva aasta juulist on Maanteeameti kodulehel avatud sõiduki registriandmete lihtpäring.

Päring võimaldab kontrollida sõiduki registreerimismärgi järgi sõiduki marki, mudelit, sõidukile liiklusregistrisse kantud käsutamise piiranguid ning registreeritud registerpante, esmase registreerimise aega ja tehnonõuetele vastavuse kontrolli kehtivust.

Päringu leiab Maanteeameti kodulehelt e-teenuste alt aadressilt:

Link on siin
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 06.07.2011 13:54 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Paparatso nurgake.

14.07.2011 11:39
#9
eavp kirjutas: Egau Hääleta:
Minuteada ei ole lubatud autopilte, kus auto on indentifitseeritav, ilma omaniku nõusolekuta avalikuks vaatamiseks välja panna.
Kui ma eksin ja see keelatud pole, on ikkagi nii inimeste kui nende autode piltide eksponeerimine ilma asjaosaliste nõusolekuta taunitav.

Selle postituse taustal on Maanteameti tegevus suisa kuritegu.

Maanteeamet avas sõiduki registriandmete lihtpäringu

Alates käesoleva aasta juulist on Maanteeameti kodulehel avatud sõiduki registriandmete lihtpäring.

Päring võimaldab kontrollida sõiduki registreerimismärgi järgi sõiduki marki, mudelit, sõidukile liiklusregistrisse kantud käsutamise piiranguid ning registreeritud registerpante, esmase registreerimise aega ja tehnonõuetele vastavuse kontrolli kehtivust.

Päringu leiab Maanteeameti kodulehelt e-teenuste alt aadressilt:

Link on siin
No need on ikka kaks täiesti eri asja - ei saa panna "vedureid ja vilesid" kokku.
Maanteameti lehelt saab infot ainult sõiduki registris oleku kohta, mitte aga selle omaniku või välimuse kohta!
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

14.07.2011 18:33
#10
forte.delfi.ee/news/auto/ameerika-autode-urituse-raames-kogutakse-taastusravihaiglale-raha.d?id=49244465

Siin on pildil minu auto, number näha ja välimus näha, neid peaks eestis olema ainult 2 tk, teine on hullult räämas, nii et üks ühele tuvastatav, mis ma siis nüüd teen? Hakkan karjuma, et kõik näevad neti avarustes minu autot? Ma ei näe mingit põhjust selles, et miks ei või siia panna siis nähtud autosid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

28.07.2011 11:04
#11
www.teeilm.teeinfo.ee/kopu.php3?p=201107281038.jpg
Jäi silma maantee kaameraid vaadates :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

25.08.2012 00:55
#12
Olin täna (nüüd juba küll eile) nii lähedal esimesele piltpostitusele. Sõitsin reedel 24.08 Tallinnast Pärnu poole ja keskpäeval sõitis minu ees Pärnu poole haagis matkaaauto.com kleepsuga.
Krt telefonid on nii targaks aetud, et kui on läbi sinihamba handsfree-ga ühenduses, siis fotokat sisse ei lase panna....
Ja nii see pilt tegemata jäigi, kuigi sõitsin päris pikalt ta taga:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Paparatso nurgake.

31.08.2012 09:15
#13
ford kirjutas kirjutas: Krt telefonid on nii targaks aetud, et kui on läbi sinihamba handsfree-ga ühenduses, siis fotokat sisse ei lase panna....
Ja nii see pilt tegemata jäigi, kuigi sõitsin päris pikalt ta taga:)

Sul on lihtsalt vale telefon :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Paparatso nurgake.

20.08.2013 22:17
#14
Ford LMC Rakvere spa parklas. :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev