matkaauto/haagiste hoiukohad

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

04.03.2010 22:58
#26
Samas on see odavam, kui omale garaazi ehitamine hetkel, samuti on masin siis ukse ees, mitte naabrimehe garaazis.:laugh:
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

05.03.2010 01:38
#27
Kindlasti on odavam kütta kui hiljem niiskust ja niiskuskahjustusi likvideerida. Kõik sõltub muidugi ka siseviimistlusmaterjalidest.
Ja kui veel veesüsteemi mõni tilk sisse jääb ja seal jääna kurja teeb :woohoo:
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

06.03.2010 21:57
#28
Motamees kirjutas: Kekseltläbi 16kw/h ööpäevas.... Panen korra ka digitaalse voolumõõtja vahele.
Tigitaalne näitas keskmiseks samat kulu. Viimase ööpäeva kulu oli küll 19kw/h. See aga külmema ilma süü.
Mina lülitasin igastahes kütte nüüd välja. Jääpurikaid ka siis vähem. :P
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

06.03.2010 22:07
#29
Tegelikult ma ka niipalju ei kütaks, kui sees enam ei ehitaks.
Hoiaks sees mõne kraadi sooja ja kogu lugu.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

23.03.2010 20:37 - 30.10.2012 13:50
#30
Sorteerisin siin ka natuke oma talviseid pilte ja jäi silma üks "talvise matkaauto hoiustamise pilt":)
Hoiustamine toimus siis mu oma hoovis ja täpselt sellisena ta sääl seisis.




Jääpurikad on pärit aastavahetusest, kui suurem seltskond külas käis ja osa rahvast ööbis autos. Sooja oli külluses ja see võttis ka väljapoolt mahlad sulama.
Veebruaris sai hääled ka sisse tõmmatud ja Tartu maratonil käidud, polenud see talv halba teinud midagi:)

Lisatud failid:

Viimati muutis: 30.10.2012 13:50 ford.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

23.03.2010 20:50
#31
Kahju ikka vaadata teist, jäänud nagu üksipäini.B)
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

22.04.2010 02:05
#32
Minu buss seisab sõbra hoovis ja segab ka natuke. Talvel suure külmaga ei soojenda. Kongis on külm ja kuiv õhk. Kui sulale kisub, panen mootori tööle ja ahju järgi. Lasen toa soojaks, et niiskus välja saaks. Pikalt seistes võib kopitanud lõhn juurde tulla. Katsu sellest hiljem lahti saada.
Tallinnas või lähiümbruses peaks selline hoikoht olema. Kasvõi vana kaarhall. Peaasi, et vesi selga ei sajaks ja keegi ei rüüstaks. Nokitsemas käimine peaks kindlasti võimalik olema.
Ma ei oska lambist nimetada summat, mis välja käiksin. Praegu ju hoian tasuta. Aga teema on arutamist vääärt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

21.10.2011 16:23
#33
Uurin siin, et kas keegi teab Tartus vai ymbruses m6nd m6istlikku talvekorterit? Angaar oleks vast parim valik kuid k6ik variandid on kaalumisel.

Terv
M

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

26.10.2011 10:58
#34
Korvimees Hääleta:
Frankia kirjutas: Katusealune hoiab ära tehnika sammaldumise.

Kokkutulekul oli ühe mehe bussi katus väga roheline.

Ei tea, kas selliseid patuoinaid veel oli, kuid minu bussi katusele on 37 aasta jooksul küll paras kiht sammalt tekkinud. :blush:
Kui nüüd aga püüda ka puude taga metsa näha, siis ... kas me teeme oma kokkutulekutest mingi "pingviinide paraadi", kus naine ja lapsed peavad olema korralikult kammitud ning koeral tukk lõigatud? :laugh:

Lisaks peab olema ümber oma platsi selline põlvekõrgune aed ja väravas kaks päkapikku. Soovitavalt üks paremal ja teine vasakul ja iga akna üleval või all nurkades peavad põlema mini laternad :D:D:D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

26.10.2011 12:11
#35
Tegelikult on talvekorter tõsine probleem. Mul on maal ainult üks kuur, kust uksest 2,6 meetrit kõrguse poolest läbi mahub ja see on hetkel ehitusmaterjali täis.

Seega kui kellelgi on midagi mõistlikku hoiukohta raha eest välja pakkuda, on huvi. Lund on ka tüütu lükata - tavaliselt vaja seda katuselt 3-4 korda talve jooksul maha ajada, nii et korstnad luugid alles jääks.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:matkaauto/haagiste hoiukohad

31.10.2011 19:22
#36
Soovitan neid kodanikke, kellel tõsine huvi.

Saku 5018410 Andrus

Laagri 53448851 Vahur
Klubi Eesti Karavan 678

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev