Hei, Kõik sõbrad tuttavad ja kontvõõrad ;) kes tahavad aidata !!!

Hei, Kõik sõbrad tuttavad ja kontvõõrad ;) kes tahavad aidata !!!

04.08.2023 11:03 - 04.08.2023 11:04
#1
Hei

Meil on vaja kokku saada ca 220 eur. Kes tahavad aidata siis palun kirjutage minule priit.peljo@gmail.com
Vaatame palju meid on ja siis teeme matemaatilise tehte et kuidas summa jaguneb.
Soomest leidsin poest Kärkkäinen "Gel Blaster Surge kuula-ase" püstolid 99 eur tk ja lisakuulid 15,90 eur. -  Gel Blaster Surge kuula-ase

Miks ma seda teen, selleks - 

"Head klubi liikmed, osalesime Sõru sadamas Klubi Eesti Karavan sünnipäeval, mis oli väga super üritus, nagu alati!
Kahjuks juhtus neljapäeva hilisõhtul aga üks olukord, milles palume väga ausate inimeste abi! Meie poeg näitas oma uusi geelipüstoleid sõpradele ja jättis need suure kivi juurde maha. Keegi kahjuks aga omastas need püstolid sealt ja kuna tegemist on just nädalake tagasi saadud sünnipäevakingitusega, on poiss väga õnnetu.
Kui keegi teab olukorrast midagi, mis aitaks meil püstolid tagasi saada, siis palume väga abi! Lisan ka pildid, millest täpsemalt jutt on.
Ette tänades,
Helen, Edvin ja Lucas!"
 
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 04.08.2023 11:04 Priit Peljo.
Teema on lukustatud.

Re: Hei, Kõik sõbrad tuttavad ja kontvõõrad ;) kes tahavad aidata !!!

04.08.2023 12:35
#2
Kokkutulekul ei käinud (Hiiumaa sissesõidu keeld juba 90 ndate lõpust ) aga olen valmis kandma 10.- eur. Tean lapsepõlvest, mida tähendab tuttuue Turist jalgratta vargus kortermaja keldrist, kus ta oli luku taga ja trosslukuga veel puuprussi küljes keldris sees kinni.

Sorry, aga kahjuks meilida ka ei viitsi...
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo
Teema on lukustatud.

Re: Hei, Kõik sõbrad tuttavad ja kontvõõrad ;) kes tahavad aidata !!!

04.08.2023 14:54
#3
Kui mina lapsepõlves midagi kusagile "maha jätsin", sain õpetuseks keretäie. 
Raivo Koppel
729

Teema on lukustatud.

Re: Hei, Kõik sõbrad tuttavad ja kontvõõrad ;) kes tahavad aidata !!!

22.08.2023 23:35
#4
Teema lukku.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Teema on lukustatud.
Moderaatorid: Ivar Kalev