MÜÜDUD: võimekas akulaadija

  • Egau
  • Egau avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

MÜÜDUD: võimekas akulaadija

17.07.2016 20:40 - 25.07.2016 15:27
#1
Müün Biltema intelligentset akulaadijat "Biltema Intelligent Battery Charger 37-736". See on suurepärane laadija matkaautodele kui ka vagunitele, kus on suur voolutarve. Laagriplatsidel pidevalt võrku lülitatuna hoiab akud alati täislaetuna ja pole voolutarbimisega mingit muret.

-Laadija on ette nähtud nii 12 kui ka 24 voldistele plii, geel või AGM akudele. 12V puhul annab välja kuni 25 A laadimisvoolu.
-Laadimine on 9-astmeline, mis võimaldab akusid laadida kuni 100%-ni nende nimimahtuvusest.
-Laadija ise kontrollib akusid, kas need on sulfateerunud ja vajadusel püüab neid taastada. Ka täiesti tühjaks läinud akud tõmbab pikapeale uuesti käima ja taastab need niipalju kui võimalik. Proovisin ise järele.
-Laadijat võib pidevalt hoida akude küljes ja seega talvel hoiab akud kogu aeg töökorras ja laetuna.
-Testib akusid ja annab teada, kui aku on lootusetu. Lülitab end sel juhul ise välja.
-Laadijal on peal displei, mis näitab nii aku pinget, laadimisvoolu kui ka aku laetuse astet.
-Võib kasutada ka alalisvoolu allikana ilma akuta. Väljund 12V ja 25A, 24V puhul 12,5A. Töötab suurepäraselt ka akuga koos, mis kergendab aku tööd suurte koormuste korral.
-Laadija kontrollib ka akude temperatuuri laadimise ajal.

Lisan siia juurde ka laadija pildi ja kasutamisjuhendi.

images.biltema.com/PAXToImageService.svc/altimage/xlarge/37-736_xl_2.jpg
www.biltema.no/BiltemaDocuments/Manuals/37-736_man.pdf

Laadija on vähe kasutatud ja müün poepakendis. Hind 100.- €

Lisainfot telefoni 5030540 teel.
Tervitustega
Egau
Viimati muutis: 25.07.2016 15:27 Ivar Kalev.
Teema on lukustatud.

Re: Müüa võimekas akulaadija

19.07.2016 21:54
#2
Tere,
Broneeri see mulle, olen kindel ostja. Tulen reedel Tallinna kanti tagasi, siis vōtan ühendust. Aitäh.

Hannes
Hobby 560 CFE Premium 2012
Klubi Eesti Karavan liige nr 742
Teema on lukustatud.
  • Egau
  • Egau avatar Teema autor
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Müüa võimekas akulaadija

19.07.2016 22:54
#3
Pikk kirjutas: Tere,
Broneeri see mulle, olen kindel ostja. Tulen reedel Tallinna kanti tagasi, siis vōtan ühendust. Aitäh.

Hannes
Helista peale lõunat, lähen õhtul ära.
Tervitustega
Egau
Teema on lukustatud.
Moderaatorid: Ivar Kalev