KIIRE: Otsin garaazhi või tööpinda

KIIRE: Otsin garaazhi või tööpinda

27.02.2013 01:22
#1
Tere,

mul on saksamaalt toodud MB 407D ning selle baasil tahaksin ehitada endale kiiremas korras ühe elementaarse kämperi. Probleem on see, et tavalise garaazhi kõrgus on ca 2 m, aga minu bussi kõrgus on 2,57.
Kas oskab keegi öelda, kust peaksin otsima endale tööpinda? Ainuke, mida reaalselt vajan, on elekter (arvestades, et katus peab ja seinad on ees).
Pind võiks asuda Tallinnas (või linnale väga lähedal). Kuna mul on väga kiire, ning periood ei saa olema väga pikk (ca 2 kuud) olen valmis maksma turuhinnast kõrgemat hinda või edukale vahendajale vaevatasu.
Kiirelt, Odavalt, Hästi: vali neist kaks!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: KIIRE: Otsin garaazhi või tööpinda

27.02.2013 08:38
#2
uuri matkasuvilad.ee -st Meelise käest ehk tal miskit pakkuda ise või teab kohta.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: jaanlaur

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: KIIRE: Otsin garaazhi või tööpinda

04.03.2013 18:06
#3
Kui välitingimustes ehitad siis abistame kohaga ikka. Elektri suhtes saame ka kokkuleppele.Mingid külmad siseruumid on olemas. Helista56234582 Tiit

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: KIIRE: Otsin garaazhi või tööpinda

23.09.2013 11:05
#4
kuigi see teema pole päris minu alustatud vaid lõigatud välja kuskilt mujalt jutust
siis nüüd uurin ise asja.

kas on kellegil pakkuda Tallinnas või selle lähiümbruses (ida-poole) mõnda garaazi nurka kus väikesel haagisel oleks kohta talvituda ja vajadusel/võimalusel teha väikeseid paranduse/arenduse töid.

Jutt käib siis mu oma väikesest Teradropist s.t. ei võta palju ruumi :P
ja eelistatud piirkond oleks ehk Tallinn/Mustamägi/Lasnamägi/Loo/Lagedi/Kallavere vms.
ideaalne oleks siis kodukoht Loo ehk selle lähiümbrus :whistle:

asukoht oleks tähtis vaid seetõttu, et vahest tahaks ka natuke nokkida midagi puurida/neetida/liimida kergelt lisavarustust juurde aretada jms.
juurdepääs ei pea olema igapäevane vaid kokkuleppel siis kui saab.

ruum siis võiks olla soe ja kuiv

kes teab kes pakub võib siis kirjutada sõnumiga või helistada - 5 null 7 null 462 või postkasti nimeliselt siis - meelis ät hooldusgrupp punkt ee
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev