Petuskeem - kahtlane auto

  • toto
  • toto avatar Teema autor
  • Eemal
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 476

Petuskeem - kahtlane auto

04.06.2012 18:42 - 05.06.2012 13:04
#1
[url=http://www.kuldnebors.ee/search/soidukid/matkaautod/burstner-mega-van-675-08/search.mec?pob_post_id=13404453&pob_action=show_post&pob_cat_id=10702&pob_browser_offset=0&pob_view_language_id=et
]LINK[/url]

Tea kas siin on miski konks ve? Kas liiga odav pole. Või on läbisõit suur. Äkki keegi targem oskab kommenteerida.
Viimati muutis: 05.06.2012 13:04 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Auto

04.06.2012 19:49 - 04.06.2012 22:30
#2
Kui midagi on liiga odav ja isegi pildid pole tehtud eestis, on alati mingi konks.

Kõige suurem konks on oht oma rahast ilma jääda. Kõige kindlam on raha mitte kaasa võtta.

Täna õhtuks oli ka vastus meilile. Eks igaüks otsustab ise :laugh:
....................................................................
Hello,

I am using a translator for writing you in estonian.
The camper is in excellent condition, as shown in the photos.
I am the owner of the camper and it is registered in Estonia. I am originally from Madrid, Spain and the camper is here with me.
The camper belonged to one of my uncle, who lived in Estonia. Now he is dead and I'm his only relative. Therefore, the camper, like the rest of his property, for 3 months ago is in my property. I have sold all of the items from there and this is the reason for keep it in Spain.
If you under these circumstances are still interested, please write me and I will send you more information and photos.
You can come personally to try and look at it and check all the papers, and then if you like, you can buy it.
If it is not possible to come to Spain and collect it themselves, we can use a solution with a thirty party to complete the transaction and send the camper within a maximum of 5 days in Estonia.
Then you can review it and determine whether or not to make a purchase without paying anything.
Please tell me which option you would be better. I am speaking spanish, Italian and english. Please send me your phone number and I can call you to discuss more at phone.
Thank you for your time and have a nice day!

Tere,

Ma kasutan tõlkija kirjutamise eesti keeles.
Camper on suurepärased tingimused, nagu on näidatud fotod.
Olen omanik haagissuvila ja see on registreeritud Eestis. Ma olen algselt Madrid, Hispaania ja Camper on siin koos minuga.
Camper kuulus üks mu onu, kes elas Eestis. Nüüd on ta surnud ja mina olen tema ainus sugulane. Seetõttu Camper, nagu oma ülejäänud vara, 3 kuud tagasi on minu omand. Olen müünud ​​kõik esemed seal ja see on põhjus, miks hoida seda Hispaanias.
Kui sa sellises olukorras on veel huvitatud, palun kirjutage mulle ja ma saadan teile rohkem teavet ja pilte.
Võite tulla isiklikult proovida ja vaadata ja vaadata kõik paberid ja siis kui te soovite, võite seda osta.
Kui ei ole võimalik tulla Hispaania ja kogutakse ise saame kasutada lahus 30 osaline tehingut sooritada ja saada haagissuvila maksimaalselt 5 päeva Eestis.
Siis saad vaadata ja otsustada, kas teha ostu maksmata midagi.
Palun öelge milline variant siis oleks parem. Ma räägin hispaania, itaalia ja inglise keeles. Palun saatke mulle oma telefoni number ja ma helistan sulle, et arutada rohkem telefoni.
Täname oma aega ja on tore päev!
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 04.06.2012 22:30 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Auto

05.06.2012 01:27 - 05.06.2012 01:35
#3
Kindlasti uuri järgi VIN kood , ning uuri tema ajalugu - praegu on väga populaarne liisingumasinate vargused - kus masin müüakse edasi võltpaberitega ( võibolla veel mitu korda ) Hiljem aga teatab liisija , et masin on varastatud , ning Interpol hakkab masinat otsima , ning siis on jamad lahti NB praegu on mitmeid juhtumeid kus isegi ARK-is registreeritud ,( registreerimise ajaks polnud liisija veel masina vargusest teatanud ) masin osutub hiljem varastatuks. Selle koha pealt oskab kindlasti nõu anda Politsei - sest selliseid juhtumeid pidi kuus mitu tükki esinema. Kui masinal on juba Eesti Nr. siis tuleks kontrollida millal , registreeritud ja kelle nimele - kui ümberregistreerimine ( näiteks pärandvara - kusjuures pärandit uues passis ju ei kajastata ) siis sellele eelnev omanik. Parem karta kui kahetseda - Sellise hinnaga pole seda masinat ka Hispaanias raske müüa , või mis.
Viimati muutis: 05.06.2012 01:35 Jaan03.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Auto

05.06.2012 06:34
#4
100% pettus, edasi peaks skeem kujunema järgmiselt, et kui oled kokku leppinud kõik asjad siis helistab sulle keegi mingi aja pärast ja teatab, et tal on ka üks ostja seal, kas oled nõus maksma 10% ettemaksu siis ta hoiab selle auto sulle ja kui oled ära maksnud 10% siis ei vasta enam ükski tel. number ja kuulutus on kadunud. Selline on tüüpiline petuskeem lihtsalt sulle hoiatuseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Auto

05.06.2012 11:42
#5
Ilmselt samast masinast kuulutus auto24.ee lehel , reaalsema hinnaga, seekord lätis

www.auto24.ee/used/576302

Igatahes vastust auto numbriga pilodile pole tulnud.
Hea petis saab ju juba aruga, et minuga tehinguks ei lähe.

Numbri järgi on samuti suhteliselt lihtne tada saada, kas selline auto üldse olemas on ja seda liikluskindlustuse fondi lehelt kindlustust kontrollides.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Petuskeem - kahtlane auto

05.06.2012 13:07
#6
Petuskeem!

Parim, mida teha annab, on teha tüngategijale tünga - kuidagimoodi kirjavahetusega viia nad segadusse ja niikaugele, et nad panevad sulle ise mingi raha teele. Aga selleks pead olema ise piisavalt osav ja aega kulutama. Kuuldavasti on on Eestis suudetud seda teha. See oleks parim ninanips neile.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • toto
  • toto avatar Teema autor
  • Eemal
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • Postitusi: 476

Re: Re:Petuskeem - kahtlane auto

05.06.2012 18:47
#7
Piltidel ka ju kaks erinevat numbrit.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Petuskeem - kahtlane auto

05.06.2012 20:47
#8
Järgmine kiri.

...................................................................
hello,
We can do this transaction only in 2 ways : through one transport company which I have used before or you are welcome to come in Spain and take the camper in person. The camper is still registered in Estonia and have all documents ok.
If we will use this transport company in 3-5 days you must receive the camper at your address. Half part of camper price must be paid by you to them, before starting the delivery. Once you got the camper you have 5 days for inspecting the camper and check all of papers. After this if you decide to buy it you can sign the papers with the transport agent and the last payment will be sent the same to the transport company.
If the camper is not like was described by me or there is something wrong with it or documents you can send it back to spain without pay nothing.
please let me know .
thank you
....................................................................
Lisaks saadeti manusena ports pisikesi pile. loomulikult ilma auto numbrita.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Petuskeem - kahtlane auto

06.06.2012 12:15
#9
Lasin selle kahtlase kuulutuse eemaldada. Loodetavasti ei satu keegi petuskeemi ohvriks.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Petuskeem - kahtlane auto

06.06.2012 13:13
#10
Eesti numbrid, asub Hispaanias ja läbisõit on ainult 4000 km.... Ime?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Petuskeem - kahtlane auto

06.06.2012 20:12
#11
Saatsin eile kirja, et sõber on Hispaanias ja tuleb vaatama. Saatku aadress, kus näha saab. Pärast seda on kirjavahetuses vaikus ;)

Kusjuures sõbra sõber on tõlkija ja elabki enamuse ajast Hispaanias, sest töö on kodune ja sealne elu on soojem ja odavam.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev