Ostuabi haagissuvila

Ostuabi haagissuvila

05.02.2012 22:15 - 05.02.2012 22:18
#1
Tere,
On huvi ühe haagise vastu. Mõtlesin ka siit uurida, äkki keegi siinsetest kasutajatest müüb enda oma. Või oskab midagi rääkida head-halba, iseärasusi või kuidas hinnatase tundub antud haagisel. Varem olen omanud matkakat Ford Rimor Katamarano 5-te aastast 2007, et siis ettekujutus matkakaga reisimisest olemas. Nüüd siis prooviks haagist ka:) Uut ei tahaks osta, äkki ei meeldigi:unsure:
Link ka siis : www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=388183bf234f4a94bd2c552a19952a39

Tänud,
Imre
CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
Klubi Eesti Karavan liige nr. 670; 999
Viimati muutis: 05.02.2012 22:18 Imre.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ostuabi haagissuvila

05.02.2012 22:28
#2
Mul sõpsil haagis (teind ainult mõned sõidud ) kuurinurgas seisnud juba päris mitu aastat ; Algselt ostis haagise , kolistas vist ühel suvel ja ostis korraliku matkaka . Tollest ajast jäigi tal haagis kuurinurka seisma - midagi sarnast või isegi kobedam auto24 toodule.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ostuabi haagissuvila

05.02.2012 22:37 - 05.02.2012 22:45
#3
Jaan03 Hääleta:
Mul sõpsil haagis (teind ainult mõned sõidud ) kuurinurgas seisnud juba päris mitu aastat ; Algselt ostis haagise , kolistas vist ühel suvel ja ostis korraliku matkaka . Tollest ajast jäigi tal haagis kuurinurka seisma - midagi sarnast või isegi kobedam auto24 toodule.

Et siis pakud haagist? Või tahad öelda, et ei tasu proovimist :)
Kui pakud, siis tasuks asja vb täpsustada?
CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
Klubi Eesti Karavan liige nr. 670; 999
Viimati muutis: 05.02.2012 22:45 Imre.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ostuabi haagissuvila

05.02.2012 22:57 - 05.02.2012 23:14
#4
Ma otsustasin just haagise kasuks.
1. Hind ja ülalpidamskulu. Ei tahtnud osta neid motokrossi tehnitska masinaid, mida oleks jõudnud osta, tundus suht väsinud olevat ja ka nii öelda vanaaegse sisuga. Lisaks see, et 5 iste (turvavöödega) ja magamiskohta oli päris vähestel.
Et siis hakkasin kasutatud auto puhul kartma seismise sündroomiga tehniliste vigade ilmnemist. Et pidurid jäävad kinni, kui pikemat aega ei käivita, siis tihendid, lõdvikud, voolikud võivad lekkima hakata. Siis veel lisa hooldekulud, sõidad vähe, aga korralisi hooldusi teed ikka. Õlid-filtrid jne.
2. Reisi mugavus. Selge see, et vahemaid katta sitem, kui mingi junn sabas tolkneb. Ma ei tea, mis toimus saarde sõidul, kuid Muhkam igatahes oli palunud Ugril minu tulekut peeglist jälgida :) Okey, see selleks. Kämpa platsidesse suure auto ja keskmisest suurema haagisega paras katsumus sisse ja välja trügida, lisaks veel kohale ära panna. AGA kui putka kohal, siis autoga, käi kus tahad. Keegi ei võta enam sinu kohta ära. Auto omad laotavad mööda platsi toole laudu ämbreid laiali :) Lisaks ka veel see, et kui oled kusagil kaugel asustatud kohast ja olles kõik lahti pakkinud ja ka magamise kohad valmis ja selgub, et veel vaja söögi joogi täiendamise tuur teha. Konksust putka lahti ja minek. Autol peaks kõik kokku laduma jne. Kui mõnda linna ei lubata haagise, või ka suure matkakaga sisse, siis saab paariks tunniks oma putka maha jätta ja autoga vajalik sõit ära teha. Haagise miinus on näiteks see, kui minna mingi seltskonnaga soome rallit vaatama. Seal autoga operatiivsem ja lihtsam katsetega kaasa joosta :P. Selline siis minu väga kiire arvamus.
Viimati muutis: 05.02.2012 23:14 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ostuabi haagissuvila

05.02.2012 23:41 - 05.02.2012 23:46
#5
Väga palju just sarnaseid mõtteid ka minul olnud :D
Aga ootan ikkagi antud haagise kohta infot, juhul kui keegi midagi teab muidugi. Jaan03 muidugi olen tänulik Sulle, kui uurid oma sõbra haagise kohta ka natuke rohkem ja annad teada mulle, võid ka privasse panna;)
CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
Klubi Eesti Karavan liige nr. 670; 999
Viimati muutis: 05.02.2012 23:46 Imre.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ostuabi haagissuvila

06.02.2012 15:06
#6
Sellel paistab olevat gaasikamin. Sellisega külmemates tingimustes jäävad nurgad ja seinad külmaks.Parem oleks ümmberringi vedeliksoojendus radikatega haagise seintel.Aga kindlasti on kasutustingimused inimestel erinevad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ostuabi haagissuvila

06.02.2012 15:34 - 06.02.2012 15:39
#7
Minu soovitus on haagis rentida ja üks pikem sõit ära teha. Sul ju bussi kogemus ilusti olemas. Saad kohe võrrelda.
Ühtset vastust siin polegi. Kõik sõltub konkreetse inimese huvidest ja vajadustest. Mina jälle jätsin haagise etapi kohe vahele. Reinu poolt toodud väited peavad kõik paika. Mina ei harrasta kusagil ankrusse jäämist ja siis ümbruskonnas ringi tiirutamist. Sellisel juhul on tõesti mõnus hommikul minna ja õhtul laekuda. Ralli vaatamiseks on kindlalt haagis parem. Katsu sa bussi või haagisega erinevatele kiiruskatsetele jõuda. Isegi sõidukaga on raskusi.
Samas on bussis kõik ühes ruumis koos. Saad sõidu ajal külmikust õlut võtta. Istumiseks on ka rohkem ruumi kui sõiduautos. Pikal otsal saab väsinud sõitja ennast voodisse visata ja mõnuga magada. Sõidukas pead sa istmel kägaras tukkuma. Väikeste lastega on mugav neid kasvõi poti peale panna. Katsu sa paariaastasele selgeks teha, et oleme hetkel keset suurt linna ja lähim parkimisplats on kümne minuti kaugusel. Sõidukas on ebamugav neile läpparist multikaid näidata. Bussis paned arvuti lauale ja vaatavd piisavast kaugusest.
Näiteid on veelgi. Kui sul tuli takus pole, tule kevadisele kokkutulekule ja suhtle inimestega. Kui pundis on mõned haagise ja mõned bussiomanikud, saab vestlusringis enamuse nüansse läbi arutada. Ei tule mulle praegu kõik kohe meeldegi, mis need head ja vead on. Samas ma usun, et saab see teema ka piisavalt tagasisidet.
Viimati muutis: 06.02.2012 15:39 meelis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ostuabi haagissuvila

06.02.2012 17:41
#8
Ma annan tolle mehe ( haagiseomaniku ) telefoni ; Siis saate omavahel puhelda tel: 5053957 Andres

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Ostuabi haagissuvila

06.02.2012 18:22 - 06.02.2012 22:27
#9
Tere jälle,
Käisin täna Tartus vaatamas, antud haagis jääb minul ikkagi vahele.
Minujaoks liiga palju puudusi.
Kuigi hind ja seisukord korralik.
Tänud tagasiside eest!
Otsingud jätkuvad;)
Imre
CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
Klubi Eesti Karavan liige nr. 670; 999
Viimati muutis: 06.02.2012 22:27 Imre.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev