Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

Re: Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

29.06.2022 15:25
#26
Jah, oletada võib igatemoodi. Kui on õeldud kümme, siis on kümme. Kuidas saab olla kümme järsku sada? Kui hinda ei tea, siis tuleb panna oksionile. Kui ma oma pakkumise tegin, siis mõtlesin veel, et mida ma sellega üldse peale hakkan. Tahtsil lihtsalt kasvatuse mõttes pakkuda.
21 postituse juures Punkel veel tahab normaalset hinda. No kui suur on ühe kahtlase väärtusega asja normaalne hind? Küsi oma sota või viis sotti ja ostja mõtleb, kas tal on vaja seda asja just sellise raha eest ning teeb otsuse. Siin teemas aga otsitakse lolli, kes ostaks ära oma lolli peaga tehtud ostu, võimalikult väikese kahjuga.
Nüüd ütlesin otse välja selle asja, mida algul tahtsin läbi lillede välja tuua.
Mis puutub siia sissetulek. Ega miljonärgi oma raha niisama loobi. Ikka uurib ennem, mida ostab. Vahe ainult selles, et nullid lõpus on erineva arvuga. EAVPeel on õigus. Ega invaliidsuspension suur küll pole, aga ikkagi otsustasin kasvatuse eesmärgil 11.11 eurot mängu panna. Mängu ilu maksab ka midagi.
Kunagi sai mu vend palgapäeval miskit 5rubla palka (autojuhile remondi eest ei makstud ja auto oli pikemalt remondis). Palgapäeval võttis kassast raha ja läks õllesaali. Ega ta selle raha eest suurt purju ei saanudki, aga sai ütelda, et on elus üks kordki kogu palga maha joonud.
Venna jutt tuli selleks, et EAVP väga ei üllatuks.
Kena keik.
5o9279o
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, kaminahi, Arvo.A

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

30.06.2022 11:44 - 30.06.2022 11:47
#27
Minu elukogemus ütleb, et kui Sul asja vaja pole, siis hinda ei paku. Viimati kui sellest näppe eemal  ei suutnud pidada, ostsin osta.ee lehelt Skoda Superbi 2016a ja 140kW diisli.
Tänaseks päevaks olen aru saanud, et juba siis sain hea hinnaga, täna saaks  müües veel tublisti rohkem.

Nii et hind on väga suhteline mõiste. Seepärast läheb mul oma üleliigsete asjade müük ilma kahjumita väga raskelt. Tihti tuleb ka samasugune või analoogne asi hiljem kallimalt asemele osta. Hiljuti sai autosse installitud enne pandeemiat ostetud WC pott. Ostetud ühe siinse suvilafirma sõbrapäeva miinus 15% pakkumise ajal. Raam välja võtmiseks lahendatud 2020 Aluminium Extrusion T-Slot karkassiga ja ühendustega hiinast, mis ostetud enne brexitit ja enne EU käibeka reformi alla 22 eurostele pakkidele. .
Tegelikult tahtsin selleks Alas-Kuulist osta 3030 analoogseid asju . Aga läheb neil nii hästi, et enne 5 päeva laost asju kätte ei saa, sest enne tuleb vaadata, palju oma projektidest midagi järgi jääb ja tellimine on 3 nädalat.
Nii et mõnikord ei aita (vähemalt eestis) ei raha ega hind, kui asja juba eile vaja oli.

Nii et küll tuleb ka sellele inverterile ostja, kes hinda liiga kalliks ja juhtmeid kõlbmatuks ei tituleeri. Edu müümisel!

P.S. Jälle sattusin kirjutama"loba-loba" klaviatuuriga.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 30.06.2022 11:47 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

01.07.2022 08:38
#28
Inverter töötab ja koorumust taluvad ka need juhtmed, ma ei saa aru kus kohast võetakse, et 25mm2 on vähe? Mul on praegu 2kw inverter ja samamoodi 25mm2 kaablid ja kohvi tuleb nii nagu vaja. 
Paku hinda oli mõeldud sellele inimesele, kellel seda inverterit vaja peaks olema, mitte odava hinnaga kokkuostsuks. 10€ oli indikatsiooniks, et naljaraha eest ei müü. Kahjuks ei mäleta, kui palju ma ise selle eest maksin aga vist oli mingi 150€. Sellel loogikal ei peaks hind alla 75€ olema aga kui keegi tõesti vajab seda 50€, siis annaks ka 50€-ga ära. Mingisugune 11€ ei ole tõsiseltvõetav pakkumine ja vaevalt see 20€ pakkumine suurest ostusoovist on tehtud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

01.07.2022 09:31 - 01.07.2022 09:34
#29
Mul on vaja ja 50-se käin välja. Siiski ilma juhtmeteta ;( Oleks hea teada ka gabariite paigalduse asukoha sobivuseks.
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 01.07.2022 09:34 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

02.07.2022 00:20
#30
Juhtmed on küljes, mõõdud saan lasta homme ära võtta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

03.07.2022 08:42
#31
kaminahi kirjutas: Mul on vaja ja 50-se käin välja. Siiski ilma juhtmeteta ;( Oleks hea teada ka gabariite paigalduse asukoha sobivuseks.
Kuna moment ise mõõta ei saa ja poisi mõõtmine oli natuke teine, kui tehas annab, siis võid võtta tehase andmed aluseks - 458 x 210 x 85
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

03.07.2022 17:04 - 04.07.2022 20:13
#32
Minul jääb elektriruumis ruumi napiks, Ei arvestanud ukselukuga, aga kui väga statsionaarselt ei paigalda...siis mahuks. 
Jäi märkimata, et võtan ära ja küsin, kuidas kätte saan?
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 04.07.2022 20:13 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Müüa modifitseeritud siinusega invereter 12V/1700W

25.05.2023 09:38
#33
Minul jääb elektriruumis ruumi napiks, Ei arvestanud ukselukuga, aga kui väga statsionaarselt ei paigalda...siis mahuks. 
Jäi märkimata, et võtan ära ja küsin, kuidas kätte saan?
Ma arvan, et Kaminahi seda enam ei taha, nii et upitaks uuesti teemat

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev