Ventilaatoriga katuseluuk- jah või ei

Re: Ventilaatoriga katuseluuk- jah või ei

11.03.2020 14:47
#26
Priit Käos kirjutas: Väga vabandan, et kohe ei osanud otsingusse õiget nime kirjutada. Minu toodud lingil puudus toote juures igasugune viide, et tegemist on Fiamma ventilaatoriga. Hinna kohapealt- ma ei pea nii vaeseks ennast, et mingi 10,- eur pärast mööda maailma ringi siblida. Aga põhilisele, ehk minu küsimusele, ma saan aru, sa ka ei oska vastata

Tore , et ka mõni rikas siia sattunud on ;)

Muidugi , kas osta odavamalt Tallinnast või kallimalt soomest, on maitse küsimus, mille üle vaidlema ei hakka.
Kogemust tõesti nii odava lisaga ei ole. On kogemused veel odavamate ventilaatoritega ja statsionaarsete kallimatega.

Igal sellisel ventilaatoril on olulised kaks asja. Müra ja tootlikkus. Müra sõltub ka väga palju ventika labade aerodünaamikast (ehk siis otseselt tootjast) ja ka labade arvust. Kui tootlikus pole muidugi väga oluline, siis pole vahet, millist paigaldada. Kui aga magajaid autos palju ja see on ainuke luuk, siis on hoopis teine asi.

Loodetavasti tuleb minul seekord katusele luugi asemel ventilaator firma Kalori toodangust. Kahjuks osteti firma eelmine aasta ära ja nüüd on saadavusega suur segadus, kuigi esindaja on ka eestis.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ventilaatoriga katuseluuk- jah või ei

11.03.2020 15:00 - 11.03.2020 15:02
#27
Ma tean ise ka kõike seda millest kirjutad, väga hästi. Minu küsimus oli- kellel on kogemusi antud isendiga? Seda palju maksan ja kust ostan suudan ise ka otsustada.
Viimati muutis: 11.03.2020 15:02 Priit Käos.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ventilaatoriga katuseluuk- jah või ei

09.07.2020 23:21 - 10.07.2020 07:51
#28
Katsetasin selle Fiamma Turbo Kiti ära, ventilaatorina on väga hea, aga minul ei õnnestunud seda 40x40 luuki õieti sobitada. Õnneks sain poodi tagasi anda ja võtsin Maxxfan Deluxe asemele. see maxxfan nagu vaese mehe konditsioneer :) toimetab mõlemat pidi ja on üllatavalt vaikne. Paigaldus polnud ka raketiteadus. hoolimata sellest,et ühtegi kanalit valmis ei olnud, ei pidanud kaablit lakke naeltega taguma :side: ainsa miinusena tooks välja selle,et lisana juurde ostetud pimenduskardin on rullis tüüpi ,ehk siis kardin on kas lahti või täitsa kinni.
nr 921

Lisatud failid:

Viimati muutis: 10.07.2020 07:51 Rainer.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: 867

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev