Auto videokaamera / videoregistraator

Re: Turvalisusest autoelamuga ja haagissuvilaga reisimisel

23.06.2018 07:56
#26
No mul tegi ühe kuu jooksul 2 suvalist fotot ja ühe timelaps video. Nüüd pole rohkem kasutanud, kuna oma auto on olnud remondis ja asendusautole pole tahtnud kaamera kinnitust liimida. Kuna autoga sõidan valdavalt üksi tööle- koju ja ma endaga harva räägin, siis pakun, et kaamera kuulab hommikusi uudiste ja jutusaateid. :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Turvalisusest autoelamuga ja haagissuvilaga reisimisel

23.06.2018 15:07
#27
Ju siis saavad juhused mõnikord ka kokku. Mul tegi Tartust tulles ühe korra lukust lahti, aga edasine toiming jäi katki.
Tahtsin osta erinevate masinate jaoks ka aknakinnitust lisaks, aga sain aru, et see mõttetu. Müüvad koos jalaga/magnetiga, mul vaja ainult rauajuppi. Vaatan kodust mõne sobivas mõõdus raudseibi ja ongi olemas.
Rauno soovitus oli küll õigel kohal - siiani olen rahul.
Kitsa sõidurea puhul piuksub natuke palju, aga äkki see reguleeringu viga. Mille peale täpselt ekraaniristi suunama peab? See piiks aga ei häiri väga, oluliselt meeldivam, kui uuele rekkale installitud realugeja hääl.
Vahel hoiatab ka liiga lähedase auto puhul. Piuksus ka siis, kui üks masin mul väga lähedalt eest läbi sõitis.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Turvalisusest autoelamuga ja haagissuvilaga reisimisel

28.06.2018 15:12
#28
Rauno kirjutas: ...Nii ja naa on häälkäsklustega. Iseenesest mugav öelda, et tee foto, säilita video, tee timelaps video, aga raadiost jutusaadet kuulates teeb ta üpris tihti seda kõike omatahtsi...
Jah, enam Raunole vastu ei vaidle. Nüüd käisin Tallinnas ja kolm meest arutasid autos igatsugu asju. Kaamera kuulis pealt ja vahel ka "sekkus jutuajamisse".
Motamees kirjutas: ...Tahtsin osta erinevate masinate jaoks ka aknakinnitust lisaks, aga sain aru, et see mõttetu. Müüvad (momendil polnudki) koos jalaga/magnetiga, mul vaja ainult rauajuppi. Vaatan kodust mõne sobivas mõõdus raudseibi ja ongi olemas...
Kahepoolse teibiga aknale kleebitud lihtseib täitis väga hästi oma kohustusi
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Turvalisusest autoelamuga ja haagissuvilaga reisimisel

07.02.2019 21:41
#29
Et siis kasutajad oma Garminiga jätkuvalt rahul?
Vahepeal on kuidagi soikku jäänud, aga tahaks midagi endale soetada.
CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
Klubi Eesti Karavan liige nr. 670; 999

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Turvalisusest autoelamuga ja haagissuvilaga reisimisel

07.02.2019 22:05
#30
Ma küll rahul, ainuke asi, millega peab veel tööd tegema on salvestusmaht - sees olev MicroSD mälukaart 8GB ei mahuta kuigi palju. Kui päev otsa sõita 900 km, siis hommikused salvestused on kõik ammu üle kirjutatud. Peab suurema kaardi hankima. Kaardi osas peab olema tähelepanelik, mitte iga kaart ei ole tööks sobiv, salvestuskiirus peab õige olema. Kuskil on kaamera juhistes rohkem infot.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Imre

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev