Tahavaatekaamerad

Re: Tahavaatekaamerad

10.03.2020 21:34
#76
Ei ole küll neid komplekte kasutanud, aga kui paned saatja haagise esiotsa ja vastuvõtja auto tagaotsa, siis ei tohiks probleemi tekkida.
Värskendaks ka oma kaamera teemat - kuna mul ei õnnestunud leida paremat lahendust (eesmärk leida süsteem, mis ei oleks seotud konkreetse vedukiga), võtsin oma mittetöötava kaamera uuesti ette ja andes talle toas toite adapteri kaudu, tuli pilt ette. Järgmine katsetus oli haagise aku pealt ja asi toimis, ilmselt tekkis ikkagi tulede ahelas koos kaamera oma peene kaabliga liiga suur pingelang. Igal juhul nüüd korraliku toitekaabliga joodetud ühendustega haagise akult on kaamera töödanud erinvatel kordadel katsetades, samuti ka "esimese ürituse" sõidu ajal.
Mul siis tegu üsna pisikese WiFi saatjaga, mis asub haagise tagaosas ja vastuvõtjaks on tavaline mobiiltelefon auto peegli küljes (vahemaa ca 10m) - seega julgen ennustada, et WoWa lahendus toimib, sellisel juhul vahemaa paar meetrit ja ka saatja vähe asisem.
Elddis Hurricane 2000 GTX
Klubi Eesti Karavan liige #984
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: WoWa

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tahavaatekaamerad

10.03.2020 23:00 - 10.03.2020 23:01
#77
Minu bussil oli tahavaatekaameral juba eelmisest omanikust juhtmevaba ühendus.Just see esimesel Amazoni lingil olev. Ekraan ka sama nagu pildil. Pilt oli kehv. Proovisin uut kaamerat aga siis liikus saatja oma esialgselt kohalt stange sees tiba kõrvale ja pilt kadus. Kahtlustasin ka saatja viga ja õnneks laenasin sõbralt uue komplekti. Pilt veel säbrulisem. Ei leidnud motivatsiooni hakata seda saatjat ja vastuvõtjat sentimeeterhaaval liigutama, et levi heaks saada. Elu on mulle õpetanud, et juhtmeid on sitt vedada jne aga seevastu on signaal kindel. Igatahes kevadel lammutan natuke ja kaamera tuleb nüüd lisapiduritule juurde. Eelmine kaamera oli numbrialuse küljes. Neid aluseid koos kaameraga müüakse ka meie poodides. Hind mingi 50-60 raha vist. Vanale kaamerale paistis päike ka otse sisse ja pilti siis polnud. Piduritule juurest saab suunata kaamera alla vaatama ja näeb ka mõned meetrid auto taha teele. See ekraan võimaldab tegelikult kahte erinevat videosisendit.
Kuna ma puutun selle juhtmevaba eluga kokku üksjagu, siis olen veendunud, et võimalusel tõmba juhe. Enamasti pole muret aga kui mure tekkib, siis võib see lõppeda kaabli paigaldamisega. Mul on kodus enamus kasutajaid kaabli otsas, kuigi WiFi töötab.
Viimati muutis: 10.03.2020 23:01 meelis.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Illar, WoWa

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev