Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2
  • 3

TEEMA:

Iveco Eurocargo 75e14 95a elamuautoks 20.11.2020 00:05 #51

Tegin kongi küll õhutihedaks, aga siis puurisin auke täis. Külmkapi alla on kolm suurt auku. Ühe hõivasin kanalisatsiooni toruga, kaks jäid kapi jahutamiseks. Veel on kongi perimeetris hulga õhutusavasid põrandas. Ja lõpuks on mul enamus ajast aknad õhutuse asendis. Ukse lahti tegemine mõjus selle pärast, et väljast tuli külma.
Veel pean mainima asjaolu, et soojenduse käivitades oli toa temp miskit 13 (jälle panen umbes, pole ju vaatand) kraadi, sest põranda küte oli sees.

Koonusfilter on aga hää idee ja fööniga on hää tuba ventileerida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Iveco Eurocargo 75e14 95a elamuautoks 21.11.2020 23:11 #52

Kellel soojendit vaja, siis saka amazonis mingi sooduskampaania. Saab 130 euro eest eestisse.

Siin

Pult (nagu ülalpool Motamehel), displey ja paak jne.
DENK AN DIE UMWELT FAHR MIT DEM BUS ! Mõtle loodusele, sõida bussiga!

Viimane muutmine: lisas eavp.

Iveco Eurocargo 75e14 95a elamuautoks 22.11.2020 09:12 #53

hiinakas m, hea asi kasutan selliseid juba neljas aasta , neil on küll väikesed erinevused, eriti pultides aga alt ei ole neist ükski vedanud, minu meelest hinna ja kvaliteedi suhe paigas, mõlemad , mis mul on on väga kvaliteetsed, muidugi ma ei ole neid kullast (hinna järgi vaadatuna:))fööne seest vaadanud , mis seal väga teisiti on .

Iveco Eurocargo 75e14 95a elamuautoks 22.11.2020 12:56 #54

Kui hinna järgi vaadatuna asjad "kullast" on tehtud, siis ostsin eile Motonetist kullast soojapuhiri 220V

www.motonet.ee/et/toode/455021/Defa-Termini-2100-salongisoojendi-013502100W-slim-430061
Defa Termini 2100
www.defa.com/product/termini-2100/

Lihtsalt tahan olla kindel, et midagi põlema ei lähe. Võiks ju ka tuppa mõeldud odava puhuri osta osta, aga siis peab iga kord enne sõitma hakkamist selle maha tõstma.
DENK AN DIE UMWELT FAHR MIT DEM BUS ! Mõtle loodusele, sõida bussiga!

• Lehekülg:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderaatorid: Ivar Kalev