15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

03.05.2016 08:36
#21
Lisasime ajakavasse toitlustaja (mõned) menüü hinnad. Maksta saab ka kaardiga.
Tähelepanu! Sel korral on õlu ja siider toitlustaja korraldatud. Õhtul on kraanid avatud kuni rahval aktiivne huvi ja hommikul lubati alustada kella 8-st.

HAMBURGER 2.50
SELJANKA 3.00
GRILL- LIHA PRAAD 6.00
PRAAD VIINERIGA 3.50
MITMEVILJAPUDER (hommikul) moosiga 2.50
PANNKOOGID LISANDIGA 2.50
KOHV (masina), TEE, KAKAO 1.50
MASINAJÄÄTIS 2.50
ÕLU, SIIDER kraanist 0,5l 2.00

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

03.05.2016 21:49
#22
Tuletan veel meelde, et kogun eelnevatest kokkutulekutest ja muudest ühisüritustest pilte, mida järgmisel kokkutulekul õhtul seinale taustaks lasta. Mida vanemad üritused, seda vägevam. Kui sa ei häbene oma pilte ka teistele näidata ja need ei ole kedagi solvavad, siis võib minuga võtta ühendust e-posti teel veiko@matkaauto.com või telefonil 5123312. Samuti võib võtta pilte kaasa Valgevenesse. Garanteerin, et saate oma andmekandjad kokkutulekul kindlasti tagasi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

05.05.2016 08:33
#23
Veiko, võtsin pildid kaasa alates 1.kokkutulekust. Küsi Valgevenes (mul vana pea juba äkki läheb meelest)! :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

15.05.2016 22:15
#24
On saabunud küsimus, mida tähendab ajakava lõpus olevas kokkutuleku meelespeas "EI GRILLI KARAVANIDE VAHEL SÖEGRILLIGA"?

Täpsustus, see ei tähenda, et kokkutulekul ei tohi üldse grillida.
See tähendab, et grillida ei tohi autode/haagiste vahel (tuleoht, naabrite häirimine).
Grillida oleks mõistlik pisut eemal. Kohapeal küll puudub spetsiaalne grillivann aga mõte oli tekitada õllelaudadega pikk tänav paralleelselt folgikojaga ja seal saaks ka grillitud.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

16.05.2016 15:53 - 18.05.2016 10:26
#25
Ja Kallid Kokkutulijad, ärge siis unustage, et Riietumisstiil: ROOSA ja HELESININE - auhinnad erinevates kostüümidraama kategooriates!
Teeme platsi värviliseks :P

Plaanis on välja anda hulga toredaid auhindu erinevates kategooriates:

1. kategooria: KÕIGE väiksem roosa / helesinine
2. kategooria: roosa tulevik / helesinine tulevik
3. kategooria: KÕIGE roosam / helesinisem
4. kategooria: rahva lemmik roosa / helesinine


Ja taas toimub kauaoodatud ja kuulus SELVETÄIKA - müük toimub iseteeninduse põhimõttel, asjad müüvad ennast ise :laugh:
Müügilipiku leiate esimesest postitusest (neid saab ja võib ka täita Moostes kohapeal).
Otsige oma üleliigsed reisitarbed välja ja tooge Moostesse müüki!
Viimati muutis: 18.05.2016 10:26 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

17.05.2016 20:26
#26
Tere kõigile!
Laupäeva õhtuks jõuame oma lillekäruga ka kokkutulekule! Niisiis on kõigil rohenäppudel võimalik täiendada oma taimevarusid. Kogu meie taimevalikut saate vaadata kodulehelt www.norgatalu.eu
Tervitades
Nõrga talu pere.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Frankia

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

18.05.2016 16:59
#27
Edastan info kala müügi kohta:

Pühapäeval, 22.mai hommikul kell 9:00, on lubanud kohalikud kalamehed tulla müüma värsket suitsulatikat 4€/kg ja lisaks kalakonserve.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: sonnich

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

19.05.2016 18:46
#28
Ilmataadiga keegi ühendust saaks võtta? Mul endal Taadi kontakte pole.
Tuleb soe aga vist päikseta nädalavahetus.

Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

20.05.2016 01:55
#29
Aga su postituse pildil on sünoptiku tasuline number olemas. Äkki saad kaubale ja viib teid kokku. Mulle ka meeldiks natuke päikest näha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

20.05.2016 10:14
#30
Ei saanud kaubale :(
Taadi number salastatud :(
meelis kirjutas: Aga su postituse pildil on sünoptiku tasuline number olemas. Äkki saad kaubale ja viib teid kokku. Mulle ka meeldiks natuke päikest näha.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

20.05.2016 13:42
#31
Mereoja kirjutas: Edastan info kala müügi kohta:

Pühapäeval, 22.mai hommikul kell 9:00, on lubanud kohalikud kalamehed tulla müüma värsket suitsulatikat 4€/kg ja lisaks kalakonserve.

Kas saaks laupäeval ka?
Siis saaks just laupäeva õhtul grillida seda :woohoo:
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

20.05.2016 13:50 - 20.05.2016 13:53
#32
sonnich kirjutas:
Mereoja kirjutas: Edastan info kala müügi kohta:

Pühapäeval, 22.mai hommikul kell 9:00, on lubanud kohalikud kalamehed tulla müüma värsket suitsulatikat 4€/kg ja lisaks kalakonserve.

Kas saaks laupäeval ka?
Siis saaks just laupäeva õhtul grillida seda :woohoo:

Suitsukala pole vaja üle grillida...... B)
Niisama om hää!
KNAUS VAN TI550 telef.5011352
Viimati muutis: 20.05.2016 13:53 marx224.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

20.05.2016 16:50
#33
Stardime

Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

21.05.2016 15:38
#34
Sain Taadi kätte, asi korras nüüd :)
Priit Peljo kirjutas: Ei saanud kaubale :(
Taadi number salastatud :(
meelis kirjutas: Aga su postituse pildil on sünoptiku tasuline number olemas. Äkki saad kaubale ja viib teid kokku. Mulle ka meeldiks natuke päikest näha.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

22.05.2016 22:11
#35
Suured Tänud jälle Korraldajatele :)
Väga tore oli :)
Jõudu, jäksu ja päikest kõikidele Vandersellidele :)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Frankia, Ivar Kalev, Uve

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

23.05.2016 06:37
#36
Hommik, tervitused kõikidele karavaanlastele!

Nii varahommikul ajendas mind kirjutama mõtteid ja järelkaja Mooste Mõisa kokkutulekust.

KÕIGEPEALT TÄNAN KÕIKI OSAVÕTJAID!
Tahtsime kõige paremat, kuid välja kukkus nii nagu alati.

Meie pere ei saa aru, mida kokkutulekute all mõeldakse.
*Kas keegi võõras peab nende lapsi kanseldama?
*Võin lägastada ruumides nii nagu tahan, see pole ju minu kodu.
*Ma grillin ikka auto vahel ja kirjas ju oli, et ei tohi autode vahel grillida.
*Ma sõiman korraldajat PÄTIKS JA VARGAKS, sest ta on kohale toonud 2 euro eest õlle ja 4 euro eest suppi.
*Ma kutsun ise kohale toitlustaja, siis kui tahan (kalamüüja)
*ma lõhun ära kaablirulli. Ma isegi ei anna teada, et juhtus
*Ma tõstan oma prügi kotiga seina äärde. Küll keegi teine veab selle ära.
*Ma tulen oma 60 000 eurisest bussist välja ja ütlen, et siin on õlu nii kallis ja joon oma Stokmani 90 sendist õlut.
*Ma olen korraldajate poolt tehtud kingituse üle pahane. Ja ütlen, et lähen sellega garaažipõrandat pühkima.
*Kohalikule teatritrupile ei ole ma nõus 4 eurot nõus maksma, sest see on röövimine.
*Ma lähen timmin ise muusikat
*Mulle ei meeldi, et muusika on liiga vali. Ega teised ka ju tantsida ei taha.
*Ma suitsetan ikka busside vahel
*Ma tõstan ümber korraldajate poolt pandud liiklusmärgid ja sõidan üle kaablite.
*Arutame kogu kokkutuleku aja, kas klubile osta siidri ja õlle kraanid, et saada ikka odavamat õlut.

NEED ON MÕNED TÄHELEPANEKUID JA MÕTTEID JÄRGMISTE KOKKUTULEKUTE KORRALDAJATELE.

Lugupidamisega perekond Kasemetsad Põlvamaalt.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Alex, Ivar Kalev, Ai, Ahtoj

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

23.05.2016 07:09 - 23.05.2016 10:34
#37
Issanda loomaaed on kirju... :(
Aga paraku üks asjadest, mille eestimaalased on hästi omandanud, on läbustamine. Eriti just kuskil "puhates".
Viimati muutis: 23.05.2016 10:34 Arvo.A.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Frankia

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

23.05.2016 11:33
#38
Ega igaühe pilli järgi ei saagi joosta ja kellele ei meeldi korraldatud kokkutulekud, ei pea ju sellest osa võtma!!! Kohalolek ei ole kohustuslik ja kui ei tule virisejad siis on teistel lõbusam!!! Mittetulejatele TRAHVI EI TEHTA!!! :) :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

23.05.2016 12:29
#39
Aga asjal on ka laiem taust kui vaid mitteosalemise küsimus- iga inimese käitumine mõjutab ka teda ümbritsevaid inimesi, kelledel on samuti omad soovid ja ettekujutus puhkamisest. Kui need "vingujad" enam ei osale, siis jääbki järgi seltskond, mis kujundab meie karavaanerite mainet näiteks laagripaikade omanike seas.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Alex, Ivar Kalev, tohoh, atomik

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

23.05.2016 13:22
#40
Ma arvan ,et egas selline umbne kirumine midagi ei paranda - Räägi julgelt ja teavita ka teisi kes need läburid olid - siis ehk hakkab midagi paranema. Kahju ,et ise midagi nii kohutavat ei märganud, no vähemalt sellel ajal kui silm selgem oli ( peab tunnistama seda aega oli napilt )

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

23.05.2016 23:38 - 24.05.2016 10:46
#41
Mul hakkab enesest üsna hale, et seekordsele üritusele ei saanud. Sellist läbu oleks isegi tahtnud näha :woohoo: , kuna viimastel, varasematel kokkutulekutel on see mul nägemata jäänud. No aga eks ma nägin läbu ka Ahvenamaal. Alati saab tahta enamat, aga üle vinguda pole ehk saavutus, mida hinnata. Elagu karavaanarite üksmeel! Vötame mönuga :P
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 24.05.2016 10:46 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

24.05.2016 00:43 - 24.05.2016 01:06
#42
Tegelikult ei olnud läbu. Kuna tegemist oli kokkutulekuga ehk peoga, siis ikka vahest mõnel käest ära läheb ;)
Kokkutulek ja pidu ei ole "puhkus", kus rahu ja vaikust nautida ( meie pere nautis, parkisime eemale ;) ) Sellega tuleks arvestada. Kuigi majade vahel võiks viisakusest viisakalt käituda, aga naaber võiks ka ise naabrit korrale kutsuda ;)
Minu arvates oli super, et oli toitlustaja :)
Minu ja minu pere arvates oli kokkutulek väga hästi organiseeritud ja tehtud :)

Arvan, et need kes polnud rahul, need pole ka kuskil mujal rahul ;)

Nägudeni kõigiga on the road :)



kaminahi kirjutas: Mul hakkab enesest üna hale, et seekordsele üritusele ei saanud. Sellist läbu oleks isegitahtnud näha, kuna viimastel, varasematel kokkutulekutel on see mul nägemata jäänud. No aga eks ma nägin läbu ka Ahvenamaal. Alati saab tahta enamat, aga üle vinguda pole ehk saavutus, mida hinnata. Elagu karavaanarite üksmeel! Vötame mönuga :P
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 24.05.2016 01:06 Priit Peljo. Põhjus: 3korda Enterit vajutasin quotest eraldamiseks ;)
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: mesilane, Ivar Kalev, kaminahi, Imre, Pikk, VR, Kaur

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

24.05.2016 08:55
#43
Tere kõigile!Olen kokkutulekutel osalenud 10 korda,sõitnud koju viimaste hulgas ja alati tundnud uhkust selle üle,et üritusest jäävad maha vaid rattalohud.Alati on olnud kõik heatujulised ja rahul üritusega.Mis juhtus seekord,et mõned meist nii kibestunud on????Paistab ,et järgmine kord ei ole lapsed teretulnud,ei tohi kaasa võtta oma toidupoolist ja
"90 sendist õlut"ja parem kui auto oleks odavam.See selleks,aga tegelikult oli tore üritus ja olge sõbralikud ning võike järgmiseks kokkusaamiseks kaasa hea tuju!
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: mesilane, Ivar Kalev, kaminahi, Imre, Ugri, Priit Peljo, Pikk, atomik, VR, Kaur

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

24.05.2016 20:27
#44
Tervitus kõik see karavani pere!

Meid ajendas veelkord kirjutama see teema, sest meie meilboksid ja telefonid on paar päeva punased olnud. Ja enamusele tundub, et meeldis.
Mis toimus? Toimus see, et solvati otseselt meie perekonda (neli liiget), kes pani sellesse üritusse kogu oma vaba aja ja tahte, et see hästi välja kukuks. Selle eest tasu tahtmata, makstes esimesena osalustasu.
Otsustasime teile kirjutada lahti, kuidas toimus juubelikokkutuleku organiseerimine meie pere poolt.
Tõsisemaks asjaajamiseks läks 6 kuud enne üritust. Kokku oli vaja leppida Moostega, giididega, sepaga, villakojaga, bändiga, toitlustajaga, õhtujuhiga, lastega tegelejaga, teatritrupiga, ka elektrivarustus vaja läbi mõelda. Kuna see ei ole kämping. Arvutasime välja juhtmete kogupikkused. Ka mõis polnud sellise asjaga enne kokku puutunud.
Ja jõudiski kätte see kauaoodatud päev. Kogu meie pere neli liiget pluss üks vabatahtlik, olime reede hommikul kella kaheksast rivis.
Paigaldasime telke, laudu, märkisime maha karavani kohti murule, et oleks mingisugune kord, turvalisus ja mõnus olemine. Samal ajal paigaldas ka toitlustaja oma telki ja furgooni. Kihutasin hommikul kaheksaks Gramosse juhtmete järgi. Selgus, et mulle pole valmis pandud ühtki juhet. Olgugi, et ma olin veelkord kaks päeva enne käinud üle küsimas, et kas mulle juhtmed on tellitud reedeks. Selgitasin juhatajale, mille ta praegu korraldanud on läks ta ka näost valgeks. Ja lubas mulle kõik juhtmed lõunaks platsi peale isiklikult kohale tuua. Selle ka ta täitis. Jõudsime kõik kella 12 valmis ja jäime ootama esimesi külalisi. Laua taga oli minu tütar koos sõbrannaga. Pojaga vedasin kaableid ja paigutasin autosid. Naine tegeles kodus sel ajal veel paberimajandusega. Kiitused talle! Tema printis meile kõik toidutalongid, kavad ja registreerimislehed.
Mõttes olin ma pannud paika, et ma ei lase kellelgi kohti valida, vaid panen järjest. Aga esimese autoga olin natuke „pehmo“ ja lasin valida. See oli viga, sest nad muutsid oma kohta poole tunni jooksul 2 korda. Edasi ma valida väga ei lubanud.
Umbes kella 9 õhtul olidki enamus autosid kohal ja paigutatud. Saime siis end natuke vabamalt tunda. Reedel lõpetasime pool neli hommikul, käies laagriplatsile tiiru peale, et kõik oleks kontrolli all.
Vabandan, et kutsusime mõnda inimest korrale, et ta ei laseks šampust põrandale laiali bändi vaheajal. Kuna teadsin, et selle põranda ühe ruudu vahatamine maksab 3 eurot ja selles ruumis on 330 ruutu põrandapinda..
Laupäevahommik algas meie perele täieliku õudusunenäoga kell 9 hommikul. Tulles bussist välja nägin kohal kalamüüjat, kelle oli sinna kutsunud üks meie karavaanlastest. Temaga oli kokkulepe, et kalamüüja tuleb pühapäeva hommikul. Vabandan nende ees, kes ootasid pühapäeva hommikus kalamüüki. Minnes korrale kutsuma seda naisterahvast, et ta paluks kalamehel ära minna hakati mind solvama seal busside vahel. Solvatud said kõik organiseeriad, sest nad on kõik pätid ja vargad. Kuna olime julgenud kohale kutsuda 2 euri pakkuva õlle ja 4 eurise supimüüja. Miks ei või olla teist toitlustajat? See toitlustaja, kes meil oli kohal sai kokku lepitud 6 kuud enne üritust. Ta tegi meile reedeõhtuse prae 3 euri eest. Selle sees oli praad, tee, kohv ja kringel.
Kalamüüja asjus helistati mulle 2 päeva enne üritust, et kellegi vaene kohalik kalamees tahab tulla kala müüma. Me tulime talle niipalju vastu, et selgitasime talle, et me ei saa laupäeval kahte toitlustajt lubada. Palun tulgu pühapäevahommikul. Leppisime selle ka temaga kokku ning panime teate foorumisse üles. Aga sellest kokkuleppest ei peetud kinni.
Mis sõimamise juures kõigerohkem häiris, et seal kõrval olid teised karavaanlased ning nad olid sõimajaga ühel meelel.
Ja siis läks lahti kõvaks arutamiseks, kes kust saaks 1 euroga õlle toodud. Peaks klubile ostma õllekraanid. Oldi isegi nõus maksma topsi eest 2 eurot. Tähtis, et see raha ei läheks kohalikule ettvõtjale. Pigem mingu see Karavani klubile. Meil on kurb kuulata, et me hakkame klubile alkoholimüügiga raha teenima. Seda juttu pidime kuulama kogu kokkutuleku aja.
Kirjutame lahti ka laste teema.
Lugedes foorumis üht kirja, kus öeldakse, et me ei oota siia lapsi, kuna me julgesime öelda, et vanem võiks ka oma laste järgi vaadata.
Kirjutan lahti, miks selline ütlemine. Kuna meie, kui korraldajate poole pöördusid vanemad, et platsil kõnnivad teatud lapsed ja saadavad teisi lapsi kõikidesse kehal olevatesse aukudesse nung, kes löövad teise lapse prillid puru. Kutsusime ise korrale lapsi, kes hüppasid folgikoja aknast alla ja rippusid sealsete ruloode seljas, sest suuremate tüdrukute ütlemine neile ei mõjunud.
Ei kuulanud ponide kasvatajate sõna, kes palusid lapsel, kes tuli koeraga, et ta ei tuleks ponide ligi. Saades poisilt vastuse, et mul ükskõik (suva) ning minnes ikkagi koeraga ponisid hirmutama. Meil on kahju neist noortest loomapidajatest, sest nad tulid tasuta lastele ponisid näitama.
Teatrietendusest rääkides, siis oli kurb kuulata arutelu, et tahetakse 4 eurot pileti eest. Et see on röövimine. Tegelikult selgus kohapeal, et pilet oli hoopis 1 euro. See oli teatritrupi üllatus meile. Ja selle 1 euro eest sai ka veskis ekskursiooni, kes tahtis. See teatrietendus tehti spetsiaalselt meie jaoks laupäeval kella viieks. Selles osales 13 inimest. Täname neid, kes võtsid vaevaks seda etendust vaatama tulla ja kellel polnud kahju kohalikule trupile raha tuua.
Õhtu jätkudeks olime jälle folgikojas ja jälgisime, et kellelgi ei tuleks mõtet šampust maha valada. Pidades kogu õhtu kuulama kellele miskit ei meeldi. Miks tema peab maksma teiste pere laste eest, kuna ta on tulnud sel korral üksi. Saades mitte aru, kui bänd tuleb kell 10 peale, siis on lapsevanemad on oma lastega juba vagunites ja tema tantsib nende raha eest. Kuula juttu, kui halb on korraldajate poolt organiseeritud kingitus, et see kõlbab ainult garaaži põrandlapiks. Ja see lõputu vaagimine, et kohalikud röövivad küsides 2 eurot õlle eest. Ja keegi saab kokkutuleku rahade eest rikkaks.
See, et hommikuks folgikoda korras oli ja läbu näha polnud, oli tänu koristajatele, kes selle korda tegid.
Sel õhtul lõpetasime ka pool neli hommiku koos viimaste tantsijatega.
Pühapäevahommikul vabandame nende ees, et jõudsime lipu mõni minut enne 12 langetada. Sellest järgmine poleemika. Öeldes seda ausalt, ei tahtnud me seda lippu laupäevalgi üles tõstagi.
Natuke numbreid, siis selle kolme päeva jooksul teenindas meid Mooste Mõisas varjatud ja varjamata kujul 30 inimest!!!!
Meil oli häbi kuulata kolm päeva vingumist, et kuidas saaks odavamalt ning mitte kogukonda toetada.
Täna sain veel ka üllatuse osaliseks. Viies ära elektrijuhtmed, näidates seda ülesõidetud elektripistikute pesade rulli ja oodates suurt arvet, tegid kohalikud hoopis žesti. Nad ütlesid, et on pärit ise ka Mooste ligidalt. Nad ei küsinud selle eest ühtki senti, võttes selle pikenduse maksumuse enda kanda. Andes märku, et toetavad meie üritust, et me siia tagasi tuleks ja natukenegi turgutaks seda kogukonda. Ja siis oli meil jälle häbi, mõeldes seda, mis oli kolmel päeval kuulama Moostes...., et kõik on nii kallis.

Ja hea on see, et kõige selle segadusega võtsin ma 3 kilo alla ja kulutasin palju närvirakke.
Ja kui on kellelgi veel küsimusi, sest siia ei saanud kõik kirja, siis võib helistada meile.

Ja karavan liigub edasi!

Lugupidamisega perekond Kasemets Põlvast
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Alex, Ivar Kalev, Vamm, roll, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 15.Kokkutulek 20.-22.mai 2016 Mooste Mõisas

24.05.2016 21:29
#45
Ära pane neid irisejaid tähele ja Meie Karavan läheb ka ilma nende irisejateta edasi!Loodame et järgmine kord leiavad nad omale parema paiga.
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev