8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

23.09.2012 21:54 - 23.09.2012 22:01
#51
See, et peremeest ei kuulatud peavad lobisejad natuke endale tuhka pähe raputama.
Loodan, et seekord sai piisavalt Ivar oma kaamerasse videomaterjali, et korralik meenutus alguseks kokku toimetada. Ei tea, mis küll juhtus, kuid see läks küll käest ära, et nii palju algus edasi lükkus. Mini videotuur oma suvisest suurseiklusest läks pea tühjale saalile :(.
Minu ettepanek kevadise kokkutuleku jaoks on selline:
Alustuseks õigel, välja hõigatud ajal.
Video vaatamine eelmisest kokkutlekust.
Kellel on miskit oma reisidest teistele jagada= Ettevalmistatud video või slaid esitlus. Anda sellest teada eelnevalt korraldajatele, et ajagraafik paika saada.
Eelnenud kokkutulekuid võiks juba näidata tantsu ajal või siis bändi vaheajal, et uued tulijad saaksid ka aimu, mis on ennem olnud.
Viimati muutis: 23.09.2012 22:01 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

23.09.2012 22:08 - 23.09.2012 22:14
#52
Ivar Kalev kirjutas kirjutas: Minu arvamus on, et 25 EUR 2 ööpäeva "kämpingu" eest oli pisut palju. Siis võiks ikka igale autole ka elektriga koht olla ning muud kämpingu teenused ka kämpinguplatsil (nagu WC tühjendamine). Edaspidi selliste kohtade maksumus võiks olla 15 EUR/ 2 ööpäeva.

Selles osas lisaksin Ivari jutule veel niipalju, et meid on koos juba piisavalt suur mass, et ühtkomateist dikteerida. Selles mõttes, et eestimaal ei ole kämpingupidajatel just palju võimalusi saada varakevadel või sügisel omale nädalavahetuseks "täismaja" ning selle saamise nimel ei teeks nende poolt paha, pakkuda mingit omapoolset "präänikut" e. lisasoodust tavapärasest.

Seekordse kokkusaamisega võib küll igati rahule jääda. Saun, hobused, elav muusika - no missa hing veel oskad tahta :)

Reede õhtust. Minu meelest oli see reedeõhtune saun lausa hädavajalik, kuna see (erinevalt peosaalist)on koht, kus saab inimestega rahulikult juttu ajada. Ja ka Korraldajad on inimesed, kes on tulnud samuti puhkama, mitte kella järgi "üritust läbi viima", mis ei välista muidugi seda, et neile tulevikus abi ära ei kuluks.

Seega, kes seekordsel üritusel leidis mingeid vajakajäämisi, ärge siis häbenege järgmisel korral korraldajatele oma abi pakkuda :)
Viimati muutis: 23.09.2012 22:14 Korvimees.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

23.09.2012 22:14 - 23.09.2012 23:19
#53
EI vaidle vastu, et saun on vajalik lõõgastus, kuid tegin arvestuse ise selle järgi, et 19,00 kohale, laager püsti, pisikesed tervitus jalutuskäigud, avamisele, sauna. Oleks võinud ka siis selle aja saunas olla, mitte avamist oodata. Peale avamist ei olnud enam kompanjone saunaks ja üksi ei viitsinud seal ka istuda. Selles osas on minul küll soov, et miski orjentiiraeg siiski töötaks ja võimalike muutuste korral peaks selle maha hõikama. Mitte et mul nüüd lauataguse vestluse ja hea-parema manustamise vastu midagi olnud oleks, aga :( Saunas jäi käimata B)
See ei ole nüüd kirjutatud kriitika noolena, vaid soovitus. Igati oli tore olla ja on heameel ka selle üle, et eksisin teema alguses kajastatud turvalisuse osas. Väga hea ja rahulik seltskond ja mõnus pidu :silly:
Viimati muutis: 23.09.2012 23:19 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

24.09.2012 09:18
#54
Seda ka veel, et peaks olema uute tulijate tutvustus või vastuvõtt või tervitus, ehk miskit sellist. Et nende sulandumine seltskonda oleks kiirem. Vanad olijad uuele ka võiks hõigata oma nime ja kas massina mees, või järel veetav. Isegi paar, kolm kokktulekut kohalkäinud inimesed ei tea üksteisi. Mõni inimene ei ole väga suhtlemisaldis ja tema suhtlemine piirdubki naabrile tere ütlemisega. Vaatab, et ühelpool suurem vestlusring koos, teiselpool samamoodi, aga kuidas ma nüüd sinna "imbun" ja nii istutaksegi see 2 päeva maha. 3 ndal, 4 kokkutuleku korral hakkab alles siis lõpuks ring laienema. Kellel on sellised "isemoodi" elamud, siis koos tutvustusega saaks juba paari sõnaga oma "elamist" ka tutvustada, et miks just see ja pisike ajalugu jne. Hõigata ka maha kellaaeg, et millal huvilistele tutvustada (Sonnich, MeelisV) muidu tilguvad terve päeva huvilised ja räägi kogu aja ühte juttu. Lõpuks tahaks ju see mees ka puhata ja muud seltskonnajuttu nautida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

24.09.2012 09:29
#55
Aitäh kõigile osavõtnutele ja tänud tagasiside eest. Loodan, et meie ühiste jõududega tuleb järgmine kokkusaamine palju parem.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

24.09.2012 09:49
#56
Reinu mõttes on iva sees

ma arvan, et mul on hea värske kogemus ja ütlen selle siis välja.
tundub, et on paras aeg panna asju paika sest seltskond on väga kirju ja nende ajalugu on erinev.
on vanu tegijaid kes käinud kõik 8 korda ja on tegijaid kes käind korra või paar ja jätnud palju vahele ja on tegijaid kes on esimest korda
Neid "esimest korda" on ju ka järgmistel ja ka edaspidi kordadel ja nende kogemusete vahe selle esimese "ajaloolise püsiasukaga" suureneb veelgi.
Mõni tuleb ehk üldse esimest korda suurele platsile.

On väga raske sulanduda kui sa ei tea mis kus ja kuidas toimud ja kes on kes ja kus.
eriti kui sa pole nii julge nagu mina kes lihtsalt "hõljus" kuskile seltskonda ja ühines omal algatusel.
"arglikumad" kui nad ei tea veel ka kedagi, tunnevad ennast kuidagi üksi jäetuna.
EI see ei tähenda, et kõige vanemad tegjad ja suuremad sõpruskonnad peavad uue tundmatu kohe oma telki tassima aga selline sõbralik suhtlemine peale kohustuslikue "tere" oleks edasiviiv jne. see võtab "pinge" maha.
mul võeti "pinget maha" kaks päeva järjest :silly: poleks mul olnud pildialbumit siis oleks olnud hullem aga mina olen sellega arvestanud.

ja korraldajad ärga solvuge :P see pole Teie tegemata töö aga see on lihtsalt areng mis nüüd alles ehk välja tuleb.

ehk siis vajaks selline kokkutuleku formaat mingis osas paika pandud päevakava osasid ?
näiteks päevakavas ei näinud ma nt. neid samu võistlusmänge ? aga nad ju toimusid.
Ehk kui kavas pole ja hommikul oleks platsilt ära sõitnud nt. Tõstamaale vms. siis oleks ehk pettunud, et jäin ilma vms.

ja ehk ka kodukord natuke konkreetsemaid reegleid ? sest seltskond on ju kirju ja inimesed on erinevad - noored ja vanad, lapsed, lemmikloomad, jne.
päevi on 3 ja lisaks veel 2 ööd.
lisaks üldistele reeglitele on ka igal platsil omad eripärad.
Ei reegel ei pea olema selline range ja piirav aga mõistlik.

PS. Sonnich rääkis, et tema õllekastist mis oli ukse taga telgis kadus nii mõnigi purk õlut. Hoiame oma asjadel silma peal, uksed lukus ja jälgime lahtiste silmadega "kes kus mis".

Kokkuvõtteks - iga kogemus rikastab ja õpetab, mina olin üldiselt rahul ja tulen jälle (see siis neile kes arvasid, et ma nii negatiivset juttu muidu ajasin)
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

24.09.2012 14:39
#57
Rein kirjutas kirjutas: Kas kellelgi on pilt.delfi.ee kontot, prooviks katsetaks, kuidas on koondada pilte ühte albumisse.

mul on konto ja kuigi ma pole seda ammu kasutanud aga nüüd laadisin mõned pildid sinna ülesse (prooviks)
juhenda - mis edasi ?
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

24.09.2012 14:50
#58
pilt.delfi.ee/my_album/266619/
Proovi kas saad oma pildid sinna üles.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

24.09.2012 16:52
#59
Suured tänud korraldajatel.

Tänud Stellale ja Renele, kes omaalgatuslikult huvitavaid mänge pakkusid ja tegid päeva mõnusamaks.
Loodame neid näha ka järgmine kord oma mängudega.Teeme juba trenni:woohoo:

Kahjuks ei saanud ise lipu langetamisel osaleda. Meid ootas uus üritus Himmaste Algkoolis Põlvamaal, kus osalesime vabatahtlike organiseerijatena.

Pühapäev lõppes meil alles kell kaheksa õhtul.

Korraldajatele jaksu vedamiseks ja nurisejatel kampalöömiseks.

Olge positiivsed.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

24.09.2012 20:24 - 24.09.2012 20:28
#60
pilt.delfi.ee/my_album/266619/
Laupäevane pisike ülesvõte.
Viimati muutis: 24.09.2012 20:28 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

26.09.2012 22:14
#61
Tänud korraldajatele. Üritus oli lahe nagu eelnevatelgi kordadel. Alati võib ju tagantjärgi vinguda igasugu asjade üle- aga tuleb ka aru saada, et üritusi korraldatakse vabatahtlikult. Korraldajad (organiseerijad) ei teeni sellega mitte sentigi, et raiskavad oma aega ja energiat ettevalmistuste peale. Selle asemel, et viriseda võiks ise käed külge lüüa ja abi pakkuda järgnevatel kokkutulekutel.
Plats oli sedakorda küll jah alla igasugu arvestuste- ei olnud õiget voolu, wc tühjendamist ega üldse suurt midagi mida ootaks selliselt platsilt (lisaks muidugi kohutavalt pehme ja hobusesitta täis sõna otseses mõttes). Kahjuks ongi tänasel päeval
Eestis nii, et kui juba kilomeetri raadiuses joogivesi ja elekter, siis reklaamitakse ennast välja kui karavani kõlbulik koht ja kasseeritakse olematute teenuste eest meelsasti raha :(
Aga see selleks, lõppkokkuvõttes oli ju tore üritus :) ja kui seltskond hea ei oma muud asjad määravat tähtsust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

26.09.2012 22:42
#62
Jällenägemise rõõm oli suurem, kui kõik nmuu ümbritsev ;) Mõnus nädalavahetus oli üle hulga aja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

02.10.2012 15:21
#63
Päris täpselt pole siinse foorumi paremas nurgas olevast Karma süsteemist veel aru saanud. Rohelised ja punased nupukesed vajutamiseks.

Aga allpool tsiteeritud postituse eest tuli minult praegu igatahes postitajale üks roheline kastike juurde.
Kes ühineda soovib, siis need nupud on ju kõigile näppimiseks. Annaks kohe teise rohelise veel, aga nii see süsteem ilmselt ei tomi. Kes aga punaseid tahab vajutada, siis seda võivad kõik minu konto juures teha .

Egau kirjutas: Hea Ivar

Korraldajatele võib küll tunduda, et nad on tohutult vaeva näinud, kuid see vaev ei paistnud küll kusagilt välja.
Eriti inetu oli, kui kava järgi oli kell 21 kuulutatud kokkusaamine saalis, kuid "korraldajad" istusid sel ajal alles rahulikult saunas. Ei mingit õhtu avamist, vabandust hilinemise pärast ja asja tipuks oli keskööl lasta juba parajalt purjus seltskonnale Eesti Vabariigi Hümni. Keegi ei viitsinud kuulata peremehe etteastet.

Lisaks hümni lörtsimisele tõmmati laupäeval veel koos Eesti vabariigi lipuga samasse masti ka matkaauto seltskonna vimpel. Nii Eesti hümmni kui ka Eesti lipu kasutamiseks peaks ikkagi natukenegi austust olema ja mitte elementaarseid etiketireegleid jalge alla tallama.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

15.01.2013 09:51
#64
eelmine ehk sügis `12 kokkutulek lõppes ametlikult väljahõigetega uue ehk kevadise kokkutuleku infot sisaldades.
kas ehk äkki asjaosalised kinnitavad seda infot uue teemaga siin foorumis kus kirjas koht ja kuupäev või pole see veel päris kindel ja kinnitatud ?

mina enam ei mäleta neid kuupäevasid aga oleks hea planeerida.
saab ehk ära registreerida ja korraldaja teha omad plaanid.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

15.01.2013 16:08
#65
Kusagil teema soli sees, et kevadine kas siis mai 1 või 2 nädalavahetus, et on ja jääb alati nii. Aga ma ei mäleta enam kus teemas oli ja aega otsida ka pole praegu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

15.01.2013 16:33
#66
Rein kirjutas: Kusagil teema soli sees, et kevadine kas siis mai 1 või 2 nädalavahetus, et on ja jääb alati nii. Aga ma ei mäleta enam kus teemas oli ja aega otsida ka pole praegu.

Oot-oot, see asi vajaks nüüd suht kiiret täpsustamist :)
Kas eelmise aasta kokkutulekud ei toimunud mitte mai ning septembri kolmandal nädalavahetusel?
Selle loogika järgi toimuksid sel aastal kokkutulekud 17-19 mai ja 20-22 september? Parandage mind, kui ma eksin.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

15.01.2013 16:44
#67
Eks see mu mõte oligi et torgiks natuke seda unelevat matkaseltskonda
Kas teha uus teema a.la 9 kokkutulek kevad 2013 ja seal infot jagada
kuupäevad asukohad programm ideed ettepanekud abipakkumised jne.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

15.01.2013 16:56
#68
oli vist 17-19. mai, kui ma õigesti mäletan....

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 8.kokkutulek 21.-23.09.2012 Maria Talus Pärnumaal

16.01.2013 08:49 - 16.01.2013 08:53
#69
Kahju, kevadised kokkutulekud jäävad siis meil vahele, aga pole hullu ehk sügisel.

www.matkaauto.com/forum/20-kokkutulekud/4805-6-kokkutulek-23-25-09-11-tehumardis-saaremaal?start=100#5323
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Viimati muutis: 16.01.2013 08:53 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev