Matkaauto.com kolmas kokkutulek 15.05.2010 Võsul

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

19.03.2010 09:17
#51
Ahoi! Tänase seisuga olen tulija igale poole B)
Klubi liige #556

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

19.03.2010 15:25
#52
Tere, meile ka sobib 15.mai koht pole oluline.:P
Sobib ka Muhkami pakutud koht, kuidas sinna ligi saab? Seal pole olnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com 2010 kevadine kokkutulek

28.03.2010 12:27
#53
Tere!
Natuke ka klubi Eesti Karavan kaitseks. Olin pikka aega klubi liige. Võsu laagriplatsil on kõik vajalik normaalseks eluks ja puhkuseks olemas.
Igal suvel toimub 2 suuremat kokkutulekut. Jaanipäeval ja klubi aastapäeval. Väiksemad koosistumised-kokkutulekud toimuvad igal nädalavahetusel mõne haagistelgi kaitsvas varjus. Väiksema seltskonnaga tegime igal aastal augustis reisi Eestimaal. Varasematel aastatel toimusid ka kokkutulekud Otepääl, mis vähese huvi tõttu hääbusid. Enamus klubi aktiivseid liikmeid elabVirumaal. Kõik sõltub ikka sellest, kui aktiivne/passiivne oled
Selle suve rahvusvahelised kokkutulekud:
F.I.C.C. Ralli on juunis Horvaatias ja Põhjamaade kkokkutulek juulis Rootsis.
Tervitades Aimar!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com 2010 kevadine kokkutulek

02.04.2010 19:37
#54
Tere kõigile vaidlejatele. Saabusime äsja just matkaautoga Portugaaliast ning seda teemat lugedes teete küll Võsu platsile ülekohut. Oleme veetnud seal mitmed nädalavahetused ning mingeid jamasid pole küll olnud. Rand liivane, sauna tuleb ise kütta ja puid lõhkuda. Kallis hind on ka legend.
Võin Antsule helistada ja hinnas kokku leppida.
Pooldan Võsu platsi, kuna enamus Tallinnast ja seetõttu vahemaa lühike. Ähijärvel küll tasuta plats, kuid kui palju läheb kütusele?
Parimat, sohk

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

03.04.2010 11:19
#55
Toetan ka igati mõtet Võsule minna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

03.04.2010 14:50
#56
Minu väike hääl nüüd ka Võsu toetuseks. Pole seal veel käinud, lisaks tundub, et seal on ka paremad tingimused üritusele.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com 2010 kevadine kokkutulek

03.04.2010 19:36
#57
Mis mõttes palju küttust?????? :dry: :dry: :dry:
Aga teised kes tulevad lõuna eestist ja saartepealt?
Kindlasti on ka seal ilus jne. aga ärgem unustagem, et Lõuna-Eestis saabub kevad suti varem! Üldsus otsustab mõistagi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com 2010 kevadine kokkutulek

04.04.2010 11:54
#58
See vahemaa ja kütuse värk on üsna vilets argument;)
Minule pakubki just rohkem rõõmu pikem sõit, ikkagi hooaja alustamine ja saab sooja sisse:)
Sõltumata kohast olen siiski tulijaB)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com 2010 kevadine kokkutulek

04.04.2010 14:30
#59
Võsu platsi kohta saab infot siit web.zone.ee/karavanid/?Avaleht Ise pole seal veel oma haagisega käinud aga plaan oleks külastada küll.
2009 a suvel käisin mõned korrad Kauksi Telklaagris, mis oli ka täitsa ok ja hea hinnaga koht, haagise päevamaks koos elektriga 50 eek. Kauksist lähemalt www.tisler.ee/tisler/index.php?sid=Mwb51Q_WeyyQqM4Pn&tid=E2sx8jvE5x-OblklUj99E93k2Ynv2WxIjQj261bx . NB! Ma ei propageeri kokkutuleku kohta muutma vms. aga lihtsalt jagan infot ka muudest kohtadest. Kokkutulekul osalemisele veel nõusolekut ei julge anda aga hoian asjal silma peal ja annan teada, kui tulija olen.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

04.04.2010 22:05
#60
Ehk muudab kohavaliku lihtsamaks avalehele (vasakpoolse menüü all) lisatud küsitlus. Andke oma hääl ja kohtume enim hääli saanud kohas - kuidas tundub?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

04.04.2010 22:45
#61
Väärt lähenemine!
Minu hääl on antud ja enamus loeb.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

05.04.2010 14:50
#62
Hääletuskohtade nimedega on minu arust natuke nihu mindud. Haanja-Karula puhkeala on üldnimetus. Seal puhke- alas asub Ähijärv ja Oore telkimisala mis asub Aheru järve ääres, mida soovitas Muhkam. Nende kahe järve kaugus linnulennult on umbes 8 km.Praeguolevate kohani-
medega peaks minuarust kahe viimase hääled kokku lugema.
Ford Transit Eura Mobil

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

05.04.2010 15:42
#63
Lisasin listi teemas arutatud sihtkohad, kuigi kaalusin alguses ka ainult kahe võimaliku variandi vahel - Võsu ja Lõuna-Eesti:unsure:
Lõpuks said ikka kolm kohta ära nimetatud. Kui ma nüüd parandusi tegema hakkan ja ühe variantidest ära kustutan, siis lähevad juba antud hääled ka kaotsi.

Teeks tõesti siis maido45 ettepaneku kohaselt otsuse ntx selle nädala lõpuks Põhja- või Lõuna-Eesti vahel ja vaidleks siis juba (kui Lõuna-Eesti võidab) Ähijärve ja Oore telkimisala vahel edasi:P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

05.04.2010 18:51 - 05.04.2010 18:54
#64
Vaadates hetkel hääletamise tulemusi näen, et hääletanute arv on 19 aga osaleda soovijate nimekirjas ainult 17 sõidukit? Samas 2 minu sõpra (Jaanus ja Helmut) ei ole kindlasti hääletanud - nad ei ole siia foorumisse veel kunagi sattunud:dry: Seega 15 masinat ja 19 häält!

Kas siis hääli antakse mitu korda või kust need hääled tulevad? Tundub, et keegi teeb "svenmikserit".:woohoo:
Väga demokraatlik hääletus seekord ei tulnud.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 05.04.2010 18:54 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

05.04.2010 19:03
#65
mis mõttes ? kus probleem on ?

võibolla on inimene hääletnud mõttega, et kui ta tuleks siis ta tuleks sinna. aga ei ole veel kindel, et välja hõigata kindel tulemine.

ka mina tegin hetkel nii - anna andeks, et hääle andisn teadmata seda kas saan 100% kohale tulla aga kui tuleks ja on valida siis tuleks sinna kuhu panin oma hääle
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

05.04.2010 21:09 - 05.04.2010 21:14
#66
Ei ole küll tulemusi veel vaadanud, aga näiteks meie peres on 2 kasutajat ja ka kokkutulekul osalejat ja eeldatavalt tuleme ühe autoga:)
Ma usun, et hääletada võime mõlemad:)

Ärme sellest kohast nüüd väga elu ja surma küsimust teeme, muidu peame veel 2 konkureerivat kokkusaamist tegaema, nagu Coca-Cola kokkutulek ja Pepsi Cola kokkutulek:P

Eesmärk on ju ikkagi mõnusalt ja ühiselt aega veeta:P

P.S. ja muideks, just proovisin, ei lase teist korda hääletada ja väidab: "sa oled juba hääletanud".
Seega päris pettusega tegeleda ei saa.
Jah, võimalik on seda teha vist erinevate IP-aadresside alt aga see kipub juba projektiks kätte minema ja nii väikese asja pärast vist ei viitsi seda keegi ette võttaB)
Viimati muutis: 05.04.2010 21:14 ford.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

05.04.2010 21:20 - 05.04.2010 21:23
#67
Paistab, et meie oleme ka "svenmikserit" teinud:P , sest mina andsin oma hääle ja Vari andis ka oma hääle - see teeb kaks häält auto kohta. Lisaks võivad ju hääletada ka kokkutulekust osavõtjad, kes siin ei taha sõna võtta. Samas loevad meie foorumit ja osalevad kokkutulekutel. Eelmisest kevadest mäletan mõnda kokkutulekul osalejat...
Viimati muutis: 05.04.2010 21:23 Kristi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

05.04.2010 21:30
#68
Ei noh, minu pärast vahet ei ole, kes hääli annavad. Lihtsalt tekkis loogiline küsimus. Nagu ma aru olen saanud, siis vahet ei ole, kus üritus toimub, enamus tuleb ikka kohale. Ja nagu eelnevates postitustes kirjutatud, on mõlemal kohal omad eelised. Peaasi, et rahvas kokku saab, edasi läheb kõik iseenesest.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

06.04.2010 00:51
#69
Ivar Kalev Hääleta:
Vaadates hetkel hääletamise tulemusi näen, et hääletanute arv on 19 aga osaleda soovijate nimekirjas ainult 17 sõidukit? Samas 2 minu sõpra (Jaanus ja Helmut) ei ole kindlasti hääletanud - nad ei ole siia foorumisse veel kunagi sattunud:dry: Seega 15 masinat ja 19 häält!

Kas siis hääli antakse mitu korda või kust need hääled tulevad? Tundub, et keegi teeb "svenmikserit".:woohoo:
Väga demokraatlik hääletus seekord ei tulnud.

Mina võtsin ka endale julguse hääletada :P kohale tulekust teatamata(pole tõesti kindel kas kehva ilmaga Lõunasse raatsin sõita)See pärast läks ka hääl Võsu poolt :silly:
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

07.04.2010 17:34 - 07.04.2010 17:44
#70
Tervitusi Lõuna-Eestist!

Hääl antud Lõuna - Eesti poolt. :P

Käisime pühapäeval looduses luuret tegemas. Sinililled metsa all juba õitsevad ja selleks ajaks peaks ka toomingaski õitsema. Tulge aga lõunasse sooja!
Meil on plaan reede õhtuks ikka kohale minna. Järgmine päev auto või rattaga ümbruses matkata. Pühapäeval võiks koos minna Sangaste mõisasse ja sealt edasi Käärikule Harimäe vaatetorni Lõuna-Eesti kaunist vaadet imetlema. Lahku läheks aga, siis Tehvandi parklas. Sealt on võimalik minna veel seiklusrajale ning suusahüppetorni ronida. Sealt saaks igaüks võtta suuna kodu poole.:lol:

Kui aga enamus soovib minna Võsule, siis oleme ikka tulijad.:silly:
Viimati muutis: 07.04.2010 17:44 Frankia.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

07.04.2010 20:41 - 07.04.2010 20:43
#71
Hoiaks hääletuse lahti kuni pühapäeva õhtuni, ehk siis 11.aprillini. Peale seda peame otsuse vist ikka ära tegema, et jõuaks veel kohaomanikega läbirääkimisi pidada.

Toetan Maido ettepanekut liita kokku Ähijärve ja Haanja-Karula puhkeala hääled, kun see on ju praktiliselt sama kant.
Hetkel jaguneksid siis hääled Lõuna-Eesti poolt 21 ja Võsu poolt 13.

Aega veel on, tehke ettepanekuid:)

See, et reede õhtul kohale tulla, on vist juba nagunii "vaikimisi" otsustatud:) Seega kujuneb asi ikkagi 14-16.aprill ürituseksB)
Viimati muutis: 07.04.2010 20:43 ford.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

07.04.2010 21:19
#72
Häälte kokku liitmist eriti õigeks kolme valikvastuse korral ei pea, aga ka minu hääl on lõuna eestile, kui teiseks valikuks on ainult Võsu.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

07.04.2010 21:23
#73
Ma pakuksin siin veel ühe kompromissi - ükskõik, kus siis kevadine kokkutulek ka ei toimuks, teeme sügisese siis vastas-kohas.
Üldine meelestatus kohtade osas paistab olevat üldjoontes võrdne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

07.04.2010 21:43
#74
Toetan viimast mõtet, ise olen jõudnud sama mõelda! Oleks ka hea, et teha kokkutulekud kordamööda Eestimaa erinevates otstes. Selles mõttes jääks oma järjekorda ootama nii Lääne-Eesti ning Ida-Eesti. Ilusaid kohti leiab kõikjalt.B)
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Püsilugeja
  • Püsilugeja avatar
  • Külastaja
  • Külastaja

Re: Re:Matkaauto.com kevadine kokkutulek 15.mail 2010

08.04.2010 08:48
#75
Ei ei, Ford nii ei ole üldse aus, hääli liita ei tohiks.
Sel juhul oleks pidanud olema valimine ainult 2 paiga vahel.

Minu hääl on Võsu poolt, seal plats ja kõik muu väga mõnus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev