Foorumi formaat

Re: Foorumi formaat

31.10.2017 10:53
#21
Privaatsõnumid tulevad nüüd taas e-mailile kui enda konto seadetes just keelatud ei ole see variant. Tänud Priidule, et märkas!

Paar asja vajavad veel lahendust sõnumi paneeli osas aga kuna need on veidike "kõvemad pähklid", siis tegelen sellega kohe kui aeg tekib. Tänud Arvole, kes aitas mõned asjad paika saada!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kutse Valgevene kokkutulekule 29.04.-01.05.2017. a

15.11.2017 22:45
#22
Tere!
Sellest hetkest kui Matkaauto kodulehte uuendati blokeeritakse mul ka see leht ära, kirjad lähevad punaseks ja IE käsib lehe sulgeda kui ohtliku. Teateks on "Certificate error", vaadake juurdelisatud faili, äkki siis selgub ka põhjus.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kutse Valgevene kokkutulekule 29.04.-01.05.2017. a

15.11.2017 23:25 - 15.11.2017 23:26
#23
Urmas 688 kirjutas: Tere!
Sellest hetkest kui Matkaauto kodulehte uuendati blokeeritakse mul ka see leht ära, kirjad lähevad punaseks ja IE käsib lehe sulgeda kui ohtliku. Teateks on "Certificate error", vaadake juurdelisatud faili, äkki siis selgub ka põhjus.
Kas lehe avamisel sisestad matkaauto.com ehk https:// matkaauto.com (meelega jätsin vahe sisse praegu) matkaauto.com/ ? Mitte ei kasuta www.matkaauto.com ?
Viimati muutis: 15.11.2017 23:26 Ai.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kutse Valgevene kokkutulekule 29.04.-01.05.2017. a

16.11.2017 08:54 - 16.11.2017 08:55
#24
Mereoja kirjutas:
Urmas 688 kirjutas: Tere!
Sellest hetkest kui Matkaauto kodulehte uuendati blokeeritakse mul ka see leht ära, kirjad lähevad punaseks ja IE käsib lehe sulgeda kui ohtliku. Teateks on "Certificate error", vaadake juurdelisatud faili, äkki siis selgub ka põhjus.
Kas lehe avamisel sisestad matkaauto.com ehk https:// matkaauto.com (meelega jätsin vahe sisse praegu) matkaauto.com/ ? Mitte ei kasuta www.matkaauto.com ?

Kontrollisin ka huvi pärast... ise kasutan Chromet igapäevaselt

IE-ga www.matkaauto.com ei toimi, küll aga matkaauto.com toimib kenasti.
Chromega töötavad mõlemad aadressid ;)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 16.11.2017 08:55 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kutse Valgevene kokkutulekule 29.04.-01.05.2017. a

16.11.2017 09:17
#25
Tere hommikust!
Kui valin oma Favorites nimekirjast Matkaauto lingi, kus on www.matkaauto.com , blokeeritakse leht ja loetakse mitteturvaliseks... tuleb teha paar lisaklõpsu ja aktsepteerida et lähen mitteturvalisele lehele ja siis aken avaneb. Kui IE puhul trükin sisse lihtsalt matkaauto.com, pääsen küll otse lehele kuid ülemine aadressi riba läheb ikkagi punaseks, tuleb kiri Certificate error, klikkides sellele teatele avaneb sama ekraan (mille foto saatsin eile) soovitusega leht sulgeda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kutse Valgevene kokkutulekule 29.04.-01.05.2017. a

16.11.2017 09:32
#26
Seadistuses tundub kõik õige olema. www-d ärge tänapäeval üldse kasutage enam. Matkaauto.com kasutab https ja on pandud automaatne www hostinime lisamine (kui inimesed harjumusest seda ikka teevad), aga IE puhul see ei toimi nagu näha. Konflikt võib tekkida ka siis kui arvutil näiteks kell/ajatsoon vale jms. No ja muidugi IE-d patsiga poisid ei soovita üldse kasutada...

IE puhul muuda favorites nimekirjas kindlasti ära ja pane: https:// matkaauto.com (ilma tühikuta).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kutse Valgevene kokkutulekule 29.04.-01.05.2017. a

22.11.2017 20:01
#27
Mereoja kirjutas: Seadistuses tundub kõik õige olema. www-d ärge tänapäeval üldse kasutage enam. Matkaauto.com kasutab https ja on pandud automaatne www hostinime lisamine (kui inimesed harjumusest seda ikka teevad), aga IE puhul see ei toimi nagu näha. Konflikt võib tekkida ka siis kui arvutil näiteks kell/ajatsoon vale jms. No ja muidugi IE-d patsiga poisid ei soovita üldse kasutada...

IE puhul muuda favorites nimekirjas kindlasti ära ja pane: https:// matkaauto.com (ilma tühikuta).
Ma natuke vaidleks vastu domeeni nime koha pealt, IE-ga kõik selge. www prefix domeeni ees on just õige nimi antud domeeni veebiserverile. Kõik browserid proovivad kohe www prefix-t lisada kui ilma selleta url ei vasta. Kogu probleemi poleks kui matkaauto.com serverile tellitud cert sisaldaks mõlemat nime, nii www-ga, kui ilma. Sellise eest tahetakse tavaliselt veidi kõrgemat hinda. Kui taheti ühe nime certi, siis oleks õigem olnud www prefix-ga cert, seda võiks certi uuendamisel arvestada.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kutse Valgevene kokkutulekule 29.04.-01.05.2017. a

22.11.2017 21:02
#28
Arvo kirjutas:
Mereoja kirjutas: Seadistuses tundub kõik õige olema. www-d ärge tänapäeval üldse kasutage enam. Matkaauto.com kasutab https ja on pandud automaatne www hostinime lisamine (kui inimesed harjumusest seda ikka teevad), aga IE puhul see ei toimi nagu näha. Konflikt võib tekkida ka siis kui arvutil näiteks kell/ajatsoon vale jms. No ja muidugi IE-d patsiga poisid ei soovita üldse kasutada...

IE puhul muuda favorites nimekirjas kindlasti ära ja pane: https:// matkaauto.com (ilma tühikuta).
Ma natuke vaidleks vastu domeeni nime koha pealt, IE-ga kõik selge. www prefix domeeni ees on just õige nimi antud domeeni veebiserverile. Kõik browserid proovivad kohe www prefix-t lisada kui ilma selleta url ei vasta. Kogu probleemi poleks kui matkaauto.com serverile tellitud cert sisaldaks mõlemat nime, nii www-ga, kui ilma. Sellise eest tahetakse tavaliselt veidi kõrgemat hinda. Kui taheti ühe nime certi, siis oleks õigem olnud www prefix-ga cert, seda võiks certi uuendamisel arvestada.

Veebimajutuses saab ise valida kas www-ga või ilma ja jooksvalt muuta. Paraku zone.ee-s kus matkaauto.com majutub seda varianti ma ei näe. Võimalik teha vaid valik kas www automaatne lisamine jah või ei (hetkel jah). Sert uueneb automaatselt iga 3 kuu järel (tasuta paketis kaasas). Kui aega on, siis oleks kena kui uurid zone-st järgi...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Foorumi formaat

23.11.2017 06:07
#29
Olen uue lehega harjunud, proovisin minna WWW ga ja ilma saan ilusti leheküljele sisse.Ma arvan , et need kes sisse ei saa on arvuti seadistuses mingi kala. Laske oma arvuti seadistada inimesel kes tegeleb sellega iga päev. Kui oled hambaarstiga maganud ei oska sa veel hambaid parandada. ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Foorumi formaat

24.11.2017 14:18
#30
Tõsi, kui oled hambaarstiga maganud siis hambaid veel ei oska parandada... aga kui turvalisusele ei mõenud siis hommikul võib olla see-eest on sul mõni viirus (pehmem väljendus haigusele). Korraliku turvatasemega arvuti mõttemaailm on natuke teine, enne mõtleb turvalisusele ja siis mõtleb magamisele ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

25.01.2018 16:18 - 25.01.2018 16:45
#31
Tegelikult tahtsin oma eelmisesse postitusse pildid ka panna, aga ma lihtsalt ei viitsi selle uue foorumi formaadiga võidelda.:huh:
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.
Viimati muutis: 25.01.2018 16:45 Illar.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

25.01.2018 18:10
#32
Illar kirjutas: Tegelikult tahtsin oma eelmisesse postitusse pildid ka panna, aga ma lihtsalt ei viitsi selle uue foorumi formaadiga võidelda.:huh:

Piltide ülespanek on ju uue formaadiga oluliselt lihtsam... Pole vaja isegi faili otsida, vaid saab kaustast tõmmata. Kui vaja siis näitan.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

25.01.2018 18:27
#33
Ma oskan küll, aga need ei tule lihtsalt sinna, kuhu peaksid tulema. Samuti ei saa näiteks jutu sisse "emotikone" panna, sest peale seda ei lase enam edasi kirjutada... Vahest laseb, aga näiteks täna ei lase... Samuti pole enam postituste all "muuda" võimalust... Või õigemini vahest on, aga vahest pole...täna näiteks pole...:(
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

25.01.2018 19:33
#34
Illar kirjutas: Ma oskan küll, aga need ei tule lihtsalt sinna, kuhu peaksid tulema. Samuti ei saa näiteks jutu sisse "emotikone" panna, sest peale seda ei lase enam edasi kirjutada... Vahest laseb, aga näiteks täna ei lase... Samuti pole enam postituste all "muuda" võimalust... Või õigemini vahest on, aga vahest pole...täna näiteks pole...:(

Kui mõne päeva pärast kohtume, siis ma tulen ja teen natuke koolitust. Küll need asjad toimivad, vahest ei saa pihta.
Näiteks panen siia tänase pildi otse arvutist:

Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

25.01.2018 20:14
#35
Illar kirjutas: Ma oskan küll, aga need ei tule lihtsalt sinna, kuhu peaksid tulema. Samuti ei saa näiteks jutu sisse "emotikone" panna, sest peale seda ei lase enam edasi kirjutada... Vahest laseb, aga näiteks täna ei lase... Samuti pole enam postituste all "muuda" võimalust... Või õigemini vahest on, aga vahest pole...täna näiteks pole...:(

Sinu kirjeldatud vead ei saa olla foorumi põhjustatud (näiteks ükspäev on "muuda", teine päev pole).
Kui järgnev pole tehtud, siis palun proovi!
Regulaarselt oleks vaja veebilehitseja vahemälud tühjendada ja registrid puhastada, et arvuti kaasa jookseks (kasuta CC Cleaner free versioon). Luba arvutis uuendused (üks viimastest Win uuendusest ajas ka osad veebilehitsejaid segi ja uuendada vaja kindlasti kõiki). Interneti avarustest leiab ka juhiseid kui vaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

25.01.2018 22:25 - 25.01.2018 22:26
#36
No ei ole see asi ikka arvutite viga ka, mul täpselt samad jamad ja veel mida tähele panen täna, inimeste profiili pildid muutuvad päeva jooksul, kord üks kord teine.
Mul täiesti uus WIN 10 arvuti koos kõigi tulede ja vilede ja itimeeste hooldusega. Ja just ühe teise teema all kus olin postitanud polnud muuda nuppu , selle teema alla jälle olemas.
Viimati muutis: 25.01.2018 22:26 toto.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

25.01.2018 22:56
#37
toto kirjutas: No ei ole see asi ikka arvutite viga ka, mul täpselt samad jamad ja veel mida tähele panen täna, inimeste profiili pildid muutuvad päeva jooksul, kord üks kord teine.
Mul täiesti uus WIN 10 arvuti koos kõigi tulede ja vilede ja itimeeste hooldusega. Ja just ühe teise teema all kus olin postitanud polnud muuda nuppu , selle teema alla jälle olemas.

Kas veebilehitsejate vahemälud on regulaarselt tühjendatud (nt kord nädalas)? Veebilehitseja jätab vanad andmed mällu ega suuda lehte uuesti laadida. Selle parandamiseks tuleb veebilehitseja vahemälu tühjendada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

26.01.2018 08:07 - 26.01.2018 08:19
#38
Huvitav et see jama ainult selle foorumi teema , et tuleb vahemälu tühjendada ja arvutit uuendada jne. et asi töötaks. Proovisin eile veel teise arvutiga, vanemaga, mida eriti muidu ei kasuta, täpselt sama teema. Muuda nupuga vist see jama et saab muuta vist ainult teatud aja?
Viimati muutis: 26.01.2018 08:19 toto.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rolleri või muu raskuse kandja.

26.01.2018 09:03 - 26.01.2018 09:06
#39
See tegevus ei ole foorumi jaoks vajalik vaid arvuti hea vormi ja jõudluse optimeerimiseks. Nagu autoga, et kui sa tema eest ei hoolitse, siis head sellest ei tule...

Kuna ma olen proovinud erinevate kontodega erinevates arvutites ja ka 10 aastat vanas arvutis kõik töötab, siis ei oska hetkel vastata milles võib probleem olla. Kõik, mis on postitatud vanasse foorumisse, neid ei pruugigi saada muuta. Uue foorumi "Muuda" seaded on pandud ajalise limiidita.

Foorum on 10 aastat otsinud inimest, kes jagaks ITd ja oleks nõus selle vabatahtliku töö enda kanda võtma. Paraku ei soovi keegi sellega tegeleda (mina ka ei soovi kuna pole piisavalt teadmisi ja pole enda elu jaokski aega). Muudatused on paraku vajalikud kuna kõik süsteemid muutuvad, vaevalt keegi sooviks ajas tagasi minna ja sissehelistamisega internetti minna ning 10 minutit lehte alla laadida... Kuna foorum kasutab tasuta kujundusi-pluginaid, siis ei saa eeldada, et keegi kes need rakendused valmis on teinud, jaksaks õlga nii palju alla panna, et tasuta asi oleks "kõrgtehnoloogiline leiutis".

Kui keegi soovib aidata (ja asja üle võtta), palun andke teada!
Viimati muutis: 26.01.2018 09:06 Ai.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: ford, Ivar Kalev, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Foorumi formaat

26.01.2018 09:06
#40
Aitaks kui oskaks, ega ei kritiseerigi, lihtsalt jagan infot, ja infoks veel et juba on eelmise minu postituse alt muuda nupp kadunud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Foorumi formaat

26.01.2018 09:11 - 26.01.2018 09:12
#41
toto kirjutas: Aitaks kui oskaks, ega ei kritiseerigi, lihtsalt jagan infot, ja infoks veel et juba on eelmise minu postituse alt muuda nupp kadunud.

Mina näen, et sa oled eelmist 2 postitust juba muutnud, kas ei muutnud? Viimane muutmine: lisas toto.
Viimati muutis: 26.01.2018 09:12 Ai.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Foorumi formaat

26.01.2018 09:18
#42
Jah muutsin, kirjutasin juurde, siis kui veel oli olemas muuda nupp, nüüd enam pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Foorumi formaat

26.01.2018 09:23
#43
Panin muudetud postituse muutmise aega juurde, äkki aitab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Foorumi formaat

26.01.2018 09:25 - 26.01.2018 09:29
#44
proovin siis pilti ka lisada (suurelt ikka ei õnnestunud)
Nagu teed uue postituse, nii on eelmise juurest muuda nupp kadunud

Lisatud failid:

Viimati muutis: 26.01.2018 09:29 toto.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Foorumi formaat

26.01.2018 09:39
#45
Varahommikust kõigile! Vaatasin ka huvi pärast oma vanemad ja uuemad postitused üle - muutmise varianti pole enam kuskil, vaid võimalus kustutada... Ei tea kuis teistel, aga ma ei saa ka enne sisestamist postitust parandada, sest nii nagu sellest roosast kastist välja minna(näiteks eelvaatesse), siis tagasi tulles enam kirjutada ei lase. Ainus võimalus on vajutada "Loobu" ja uuesti alustada...
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev