Privaatsõnumid

Privaatsõnumid

04.12.2009 08:53
#1
Eile tekkis kohvilauas korra üles mõte, et foorumis võiks olla võimalus saata ka privaatsõnumeid.

Avangi siin uue teema, et selgeks teha, kui suur on selle järele vajadus.

Kristi võib siis hakata juba aegsasti mõtlema tehnilise poole pääle, et mismoodi asi teoks tehaB)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Privaatsõnumid

04.12.2009 09:58
#2
Kuna suhtlemine siin järjest suuremaid tuure üles võtab, siis oleks ju päris vahva, kui saaks privas eraldi sõnumeid saata. Muidugi sobib ka e-mailindus jms. kuid mulle tundub, et sõnumid siin foorumi sees oleks vast ikkagi efektiivsemad. Saab kohe otse pöörduda.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

04.12.2009 10:10
#3
Egau Hääleta:
Kuna suhtlemine siin järjest suuremaid tuure üles võtab, siis oleks ju päris vahva, kui saaks privas eraldi sõnumeid saata. Muidugi sobib ka e-mailindus jms. kuid mulle tundub, et sõnumid siin foorumi sees oleks vast ikkagi efektiivsemad. Saab kohe otse pöörduda.

100% nõus selle jutuga. Lisaksin veel omaltpoolt juurde, et ühtlasi vähendaks see ka mõttetut müra foorumis, kuna priva puudumine võib muuta mõne teema vahel pikaks, lohisevaks ja laiemale publikule ebahuvitavaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.12.2009 18:28
#4
Ma ka lõpuks siin:P
Püüan täna, kui foorumis liiklus vaiksemaks jääb, ühte PMS (privaatsõnumite) komponenti. Ehk saab siis ka privaatsõnumid tööle:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 14:16
#5
Nagu ma aru saan, siis see lahendus on toimiv?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 17:41
#6
Kahjuks siiski ei ole, Kristi pole asjast veel jagu saanud:(
Endiselt oleme tänulikud, kui meie seas leiduks mõni itimees, kes oleks nõus asja natukene administreerima:P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 20:29
#7
:woohoo:
Lahendus täitsa toimiv. Korvimees saatis mulle privaatsõnumi, see oli aga möödunud aastal. Ma täna lugesin sealt siis, et ta hakkab surema. Tulgu ma kohe päranduse järgi. Nii ma pärandusest ilma jäin. :P
Täna aga saatsin Ivar Kalevile privaatse sõnumi. No nii prooviks, kuna ta teema üles võttis. Kalev vaata siis sulle saadetud sõnumit.
Siia teemasse tuleb iga kord kirja panna, kui kellegile on PS. Mina pole esilehelt igastahes sellist märget näinud.

Ivar Kalev SULLE ON PS. B)
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 20:30
#8
Korvimees SULLE ON PS B)
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 20:40
#9
Ei mulle pole veel saabunud aga ehk võtab aega.
Vahin siis niikaua silmad punnis ekraani :woohoo:
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 20:55
#10
Kalev, proovi korra nii: Vajuta oma avatari altPS nuppu. Siis leiad sealt lehe ülevalt sissetunud sõnumid. Vaata sinna alla, äkki on kusagil pahna all.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 21:04
#11
Jah, nii ta toimib.
Aga hea oleks siis, kui info saabunud sõnumist tuleb ka meilile, samuti siin foorumis kuskile ülesse nähtavale kohale. See ilmselt vajab ka itimeeste abi.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 21:08
#12
Privaatsõnumeid saab saata, jah:)
Kui valid "Minu profiil", siis oma profiili all on vasakus menüüs kõige alumine osa privaatsete teadete saatmiseks ja nägemiseks. Klikid "Sisse" ja näed sissetulnud teateid. Teadete all on "Settings". Sealt saad teateid seadistada - teade e-mailile sõnumi saabumise kohta jms.

Teate saatmiseks vali "Uus sõnum" ja "To:" reale saad valida "Show users"-i alt kasutaja, kellele teade mõeldud on.
Praegu toimib siis selline võimalus. Ehk annab aja jooksul seda ka parendada...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 21:15
#13
Tehtud!
Samas võiks see vaikimis olla nii. Soovi korral saaks ise maha võtta seadistuse.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 21:48 - 07.02.2010 21:49
#14
Sai seadistustes nüüd määratud nii, et kõigile kasutajatele, kes pole ise omi privaatsõnumite seadistusi muutnud, tuleb automaatselt teade privaatsõnumi saabumise kohta e-mailile.
Seda saate ise siis "Settings" alt muuta, kui teateid e-mailile saada ei soovi:)
Viimati muutis: 07.02.2010 21:49 Kristi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

07.02.2010 21:56
#15
Kristi Kirjutas:
Kristi kirjutas: Sai seadistustes nüüd määratud nii, et kõigile kasutajatele, kes pole ise omi privaatsõnumite seadistusi muutnud, tuleb automaatselt teade privaatsõnumi saabumise kohta e-mailile.

Kas sellist asja oleks kuidagi võimalik tekitada, et foorumisse tulles (sisselogituna) annaks mingi teate uuest privaatsõnumist.
Et ei peaks igakord asjata "postkasti juurde jalutama", et selle sisu kontrollida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

09.02.2010 21:58
#16
Nüüd näeb sisselogides vasakul "PEAMENÜÜ" kohal privaatsõnumeid. Kahjuks on kõik hetkel inglise keeles. Püüan jõudumööda privaatsõnumite osa eestikeelseks teha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

18.05.2010 12:15
#17
Pakuks välja mõtte, luua teema "Kuhu minek". Igaüks kes kuhugi läheb ja leiab, et ka teised võiks kaasa tulla sisestab aja ja mineku koha, kuhu on siis võimalik igal kaasa tulijal oma tulekust märku anda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Privaatsõnumid

18.05.2010 21:57
#18
Täitsa nõus, sama mõtet pakkusid kokkutulekul ka teised välja, seega teeme ära:P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Privaatsõnumid

25.04.2013 12:20
#19
minul näitab nii inbox kui ka outbox sõnumit kuigi nii sõnum mis tulnud on loetud kui ka saadetud sõnum on välja läinud/kätte saadud/ja loetud.

sama jama otsas on ka vist Motamees - vähemalt ta nii kirjutas mulle e-posti

tsiteerin: Mul on miskit segadus. Peale kirja lugemist ei kao ära esipaneelilt viide ja vastuse kohta on ka outboksis koguaeg viide üleval.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Privaatsõnumid

25.04.2013 12:38
#20
Jah, nii on, nagu Meelis kirjutas. Täna saatis mulle keegi PSi, aga ma ei näegi seda. Kesiganes see oli, võtku ühendust muid kanaleid kaudu.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Privaatsõnumid

25.04.2013 12:56
#21
Ahhaa, sõnumit ikkagi vist pole. Lugesin meiliteavet esialgu valesti. Teade oli hoopis sellest, et teemasse "privaatsõnumid" oli postitatud uus postitus.
Siit koorub lahti ka teine ebameeldivus mulle. Kui unustad selle linnukese sealt postituse alt ära võtta, siis hakkavad teated meilile tulema. Võiks olla vastupidi. Kui linnukese panen, siis tuleksid. Unustan alatihti linnukese ära võtta ja siis hakkab meile meile tulema. Kaks korda sõna kirjutamine pole juhuslik. Nagu - Kus see sai sai? On see või või? Kust see tuli tuli? ;)
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Privaatsõnumid

25.04.2013 15:26
#22
Privaatsõnumite postkast on nagu iga teinegi veebipõhine postkast (hot, gmail, hotmail, zone jne): ise ei kustu midagi kui ära ei kustuta. See loendur mida näed on kirjade hulk postkastis, kui on uus postitus siis ilmub sinna kiri juurde (1 new message). Kui kiri on loetud ja enam vaja pole siis teha sinna ette linnuke ja liigutada prügikasti. Prügikastist kustuvad automaatselt aasta jooksul, seni saab vajadusel taastada.
Privaatsõnumite kõige all on "Settings" - seal saab vaikimisi paika panna kas soovid e-mailile teavitust või ei soovi üldse või soovid ainult siis kui pole sisse loginud. Samuti saab sealt kaudu panna ka automaatteate ja kirjade suunamise teisele kasutajale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Privaatsõnumid

25.04.2013 15:53
#23
OK hea teada
lihtsalt enamus foorumites on süsteem natuke teine
peab siis sellega harjuma siin.
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Privaatsõnumite teavitused e-mailile ei tule

30.01.2019 09:43
#24
Täna nägin 14.04.2019 ja 25.01.2019 mulle saadetud privaatsõnumeid :)

Setingutes nagu kõik õige...


Kuna foorumi avaleheks on mul "Viimased teemad", siis seal paremas nurgas vist ei näita, et lugemata sõnum postkastis?


Kõige kindlam vist alustada avalehelt, seal näitab kohe ja silmatorkavalt, et uus sõnum postkastis :)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev