Teeme siis koos hää foorumi:P

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

26.03.2010 20:08 - 26.03.2010 20:09
#41
Mida tähendab foorumi kasutajanime juures "Karma"?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 26.03.2010 20:09 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

26.03.2010 21:01
#42
IvarKalev kirjutas: Mida tähendab foorumi kasutajanime juures "Karma"?
Mingites ringkondades räägitakse KARMAVÕLG nimelisest asjast. Vat sul on seda neli milli. :P Mina olen vaesem mees ja mul mõõdetakse seda sentides ehk lühendatult cm. ;)
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

27.03.2010 22:39
#43
Jah, kui number miinusesse läheb, tekib karmavõlg, ehk siis 7 järeltulevat põlve peavad veel foorumit edasi arendama:)

Tegelikult saad siin plussi ja miinuse põhimõttel teistele kasutajatele hääli anda ja näidata oma suhtumist temasse. Samamoodi annavad teised ka sinule plusse ja miinuseid. Endal ise karmat muuta ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

27.03.2010 22:42
#44
Selge, asun siis edaspidi riste jagama.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

14.04.2010 02:23
#45
Jagan kellegi eespool tõstatatud muret. Nimelt see postituse kuupäeva kuvamine ja formaat pole just õnnestunud. Seda ei pea nüüd homseks korda tegema aga see on siiani põhiline, mis silma riivab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

05.02.2011 19:20
#46
Liiga kähku logib ennast välja, kuidas seda aega pikendada saaks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

06.02.2011 10:41
#47
Pane omale avalehel "automaatne sisselogimine" kasti linnuke. See päästab ka sellest, et iga kord, kui sellele lehele tuled, ei pea jälle sisse logima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

13.02.2011 20:50 - 13.02.2011 21:40
#48
Kas saab teha sedasi, et uued kasutajad peavad peale regamist kirjutama kohe ka näiteks tervituse teemasse, kui seda ei tee näiteks päeva jooksul kustutatakse automaatselt konto. Paljudes kohtades on nii tehtud, et siis neid mingeid kummalisi spämm regajaid automaatselt kustutada. Vaatan, et siia tekib ka pidevalt seosetu nimega kasutajaid.
Viimati muutis: 13.02.2011 21:40 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

13.02.2011 21:19
#49
See on hea mõte. Kas just mõttetute kasutajate vältimiseks aga tore oleks lugeda uute liikmete kohta.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

14.02.2011 18:31 - 14.02.2011 18:42
#50
Veel üks mõte, et kas ei saaks teha ühte teemat kinniseks, ehk siis selliseks, mida näevad ainult reganud kasutajad. Tervituse teemasse lisatakse näiteks veel selline asi, et saame tuttavaks ja aitame üksteist. Ehk siis pidikene endast ja ka tegevus, millega saaks kaas foorumlastele teha enda töö ja võimaluste piires toodete-teenuste pealt hinna alandust. Kes jälle it-teadmisi, või muud suulisi, käsitöö oskusi vahetab õlunaadi, või mille iganes vastu. Või nokitseb miskit kodus haltuura korras ära. Elektrikud näitek joodaks mõne külmjootega plaadikese üle. Milleks samas võõrastele finantsi jagada, kui omades infi, saaks siseringi jätta.
Viimati muutis: 14.02.2011 18:42 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

14.02.2011 18:41
#51
See on hea mõte. Teema nimi võiks olla "Kes millega tegeleb". Sinna saaks postitada ka palved abi saamiseks või kontaktide leidmiseks.
Ühes teises foorumis on selline teema olemas ja sealt leiab rahvas ikka päris palju abi.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

14.02.2011 18:48
#52
Ford käib aegajalt uued registreerujad üle ja kustutab sellised, kes selgelt tõsised kasutajad pole (gmail.com jms aadressiga). Kinnise teema saame ka teha. Esiteks siis ehk sellise, mida saavad lugeda registreerunud kasutajad? Kuigi viimasel kokkutulekul oli vist isegi selline arutelu, et mõni teema võiks olla avatud vaid nendele kasutajatele, kes foorumis ka sõna võtavad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

14.02.2011 18:54 - 14.02.2011 18:56
#53
Ülejäänud võiks kõik olla avatud, ainult üks pealkiri on liikmetele, ehk siis reganud panevad sinna oma tervituse, et kes, kus kohast ja mida teeb. Ja kui admin kunagi viitsib, siis tõstab nii öelda kleepsu alla nime, pildi ja pisema personaalse info. Et nagu parandamisega veaks ühte posti pikemaks kogu aeg. Siis kiire ülevaade olemas, ei tule muud maa-ilma juttu vahele. Kinnises teemas võibolla julgetakse oma kuutidest-karpidest ka rohkem pilte üles panna.
Viimati muutis: 14.02.2011 18:56 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

18.02.2011 02:22
#54
gmail.com ei tähenda alati halba. Mina kasutan teda just suure mahu ja igalt poolt ligipääsu tõttu.
Pigem on näitajaks, kas kasutaja üldse ennast ilmutab. Adminnidel peaks logid näha olema. Kui ikka aasta aega märki pole, siis DELETE!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

02.03.2011 22:24
#55
Lisasin "Foorumist" kategooria alla uue alamkategooria "Kes? Kus?", kus saaks siis pisut anonüümsemalt kontakte jagada ja üksteist kasutajate vaheliselt aidata. See kategooria on nähtav esialgu kõigile registreerunud kasutajatele. Hiljem saab seda vajadusel veelgi kinnisemaks muuta. Saame teha aktiivsetele kasutajatele eraldi grupi ja anda teatud teemadesse vaid kindlale grupile ligipääsu.

Gmail oli lihtsalt üks näide. Kustutamisele lähevad esialgu vaid need uued "kasutajad", kes selgelt SPÄM-ina paistavad. Igasugused erikeeruliste nimedega, mida keel hääldamast keeldub, registreerujad:) jms

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

04.03.2011 10:54
#56
Kas saaks teha (või juba kuskil on aga ei märka) nupukese foorumi teema juurde millega pääseks viimase loetud/ esimese lugemata postituseni.

Kui on pealkirja juures märge uute postituste kohta siis pealkiri viib teema esimese postituseni, viimane postitaja viib üldse kõige viimase postituseni aga kui poste on olnud mitu siis peab tagasi kerima ja lugemata kohta otsima.

Kui see eelpool kirjeldatud soov on juba kusagil olemas siis näidake näpuga ette :)

Kasutusel Firefox ja Windows


Tänud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

04.03.2011 16:53
#57
Kui sa vaatad foorumi üldpilti, siis uue postituse kuupäeva/kellaja taga on nooleke - vajutad sinna peale ja viskab kohe viimasele postitusele

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

04.03.2011 19:39
#58
Arvan,, et Viljar mõtles seda, et peale viimast välja logimist jõuaks esimese uue postituseni, mitte hakata peale sisselogimist viimasest postist ülespoole kerides otsima seda, et milline on omal viimane loetud post, ning leida nii öelda esimene uus postitus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

04.03.2011 20:28
#59
Rein ütles täpselt seda mida mõtlesin. Just siis on ebamugav kui on rohkem kui 1 uus postitus teemas. Pole näiteks ammu foorumit lugenud või on tuline arutelu käima läinud...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

12.04.2011 01:17
#60
Privaatsuse mõttes ei kasuta ma kunagi automaatset logimist. Näiteks töö juures on lauaarvuti, mis müttab ööpäevaringselt. Lisaks pean ma vahepeal telefoni kaudu mõnele inimesele vajaliku asja otsingut õpetama. Ega mul midagi karta pole ka aga ikkagi...
Näiteks jään sugulaste juurde ööseks ja käin nende arvutist foorumit lugemas.
Piisaks sellest, kui praegust aega veel 5-10 minutit pikendada. Küll aeg arutust annab, kas sellest piisab või tuleks veel paar minutit juurde keerata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

20.05.2011 09:32
#61
olen täheldanud, et foorumi teemade ees olev ikoonike mis peaks minema roheliseks kui teemas on uusi postitusi ei tee sada alati ?

ja foorumi all oasas kus on kokkuvõte "hiljutised" ei kajasta alati viimaseid postitusi ?

kas viga foorumi mootoris või minu arvutis ?
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

20.05.2011 10:29
#62
Mina olen täheldanud sama. Tuleb e-mailile uute postituste loetelu ja kui kui ma hiljem sisse login, siis alati need teemad rohelised pole.
Veel olen täheldanud, et meilile saadetavad postitused ja foorumis ilmuvad postitused on mingi nihkega. Ei mäleta kumbapidi see oli. Igatahes kui ühes kohas on ta olemas, siis teises kohas ilmub mingi ajalise nihkega. Katsun meeles pidada ja kui seda uuesti märkan, katsun täpsemalt kirjeldada. Pisikeste vigade leidmisel peab kirjeldus täpne olema, muidu lulub liiga palju aega vea tuvastamiseks.
Mulle ka ei meeldi, kui tuleb remonti raadiojaam kleepsuga "ei tööta". Otsi siis, mis tal ei tööta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

20.05.2011 11:14
#63
Mul sama lugu ei saa seda rohelist usaldada, nii on mõned teemad lihtsalt ajaga mööda lipsanud.
Lisaks veel vaatan vasakult teemadest viimase vastaja kuupäeva ja emaililt saan kogu vastajate arvust ülevaate.

Gulfstream.
Mõtle roheliselt, sõida gaasiga!

www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

20.05.2011 16:10
#64
Vot sellega on sihuke paha lugu, et meil pole oma itimeest ju... Olen ka siin paar korda hõikand, et äkki keegi oskab seda teemat ja oleks nõus kaasa lööma.
Siiani kahjuks tulemusteta.

Muidugi võib ju küsida, et mis te sellest foorumist siis teete, kui midagi ei jaga:)
Võib-olla ei peakski tegema, aga ilma selleta oleks ju ka paha;)


Seega, otsing on jõus ja andke teada, kui keegi midagi/kedagi abina pakkuda oskab

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

27.09.2011 11:23
#65
Oleme vist täna sattunud küberrünnaku ohvriks....
selle asja ohjeldamiseks sulgeme ajutiselt külaliste postitused, seega postitusi saavad teha AINULT registreeritud kasutajad....
neid me saame vähemalt blokeerida registreerimisel...

vabandust ebamugavuste pärast

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev