Teeme siis koos hää foorumi:P

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

09.02.2010 22:33
#26
Korvimees Hääleta:
Korvimees kirjutas:
Kristi kirjutas: ... ja õpin koos Teiega.

Selleks ju foorum ongi, et kogemusi vahetada ning üksteiselt midagi kasulikku õppida :)

Just:) Katsetan kohe ka ära selle tsiteerimise.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

09.02.2010 22:39
#27
1 asi veel, mis hetkel silmas hakkas. Kui vajutada üleval valikut "Näita viimaseid postitusi", siis avanevas lugemata postituste loetelus näitab parempoolses tulbas nende kellaaegu ja on näha, et postitused ei ole kellaaaja järjekorras?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

09.02.2010 23:24
#28
Ivar Kalev kirjutas: 1 asi veel, mis hetkel silmas hakkas. Kui vajutada üleval valikut "Näita viimaseid postitusi", siis avanevas lugemata postituste loetelus näitab parempoolses tulbas nende kellaaegu ja on näha, et postitused ei ole kellaaaja järjekorras?
Postitused on järjestatud foorumi kategooriate järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

10.02.2010 22:05
#29
Motamees katsetas minu peal sõnumite saatmist ja tuleb öelda, et ilusti saabus e-mailiga teade uuest sõnumist!

www.matkaauto.com lehele minnes andis üleval vasakus nurgas sõnumi märk ka teada uuest teatest.B)
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

23.02.2010 21:21
#30
Mul on küsimus, kas oleks võimalik teha täiendus, et kuvaks tehtud postituse kuupäeva? Hetkel näitab, kui kaua aega tagasi postitus on tehtud.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

23.02.2010 23:06
#31
Kui ma vajutan pealehel "viimane postitus" noolele, siis viib mind viimase lehekülje ülaserva. Iga kord pean ketrama allotsa, et näha viimast postitust. Kas see on minu settingute viga või on nii kõigil? KUi on kõigil, siis oleks ju tore, kui ikkagi viiks viimase postituse juurde otse.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

24.02.2010 11:32 - 24.02.2010 11:44
#32
Kumba linki sa mötled:

Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 24.02.2010 11:44 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

24.02.2010 13:28
#33
Selle parempoolse ringi ääre all on üks mustas karbis nooleke, mis viib tavaliselt viimase postituseni. Sealt on mugav minna kohe lõppu. Siin foorumis viib see aga hoopis viimase lehekülje ülaäärde.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

24.02.2010 14:41
#34
Jah, nii ta paraku hetkel teeb. Seda seadistust peaks foorumi admin muutma, kui jõud peale hakkab.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

24.02.2010 20:42
#35
Nüüd nagu toimib ilusti!
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

24.02.2010 21:40
#36
IvarKalev kirjutas: Nüüd nagu toimib ilusti!
Ei. Minul mette. :(
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

24.02.2010 22:04
#37
Kiirelt seadistusi vaadates ma sellist kohta ei leidnud, et viimast postitust kohe näitaks. Ma veel püssi põõsasse ei viska. Vaatan, mis teha annab:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

25.02.2010 21:25
#38
Minul küll viskab ilusasti viimasele postitusele, mitte lehekülje algusesse:P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

25.02.2010 21:44
#39
Istume siin arvutite taga Vari ja mina – Vari saab oma arvutist kenasti ühe klõpsuga viimase postituse juurde, minu viskab aga esimese postituse juurde:(

Kõige lihtsam on ehk enda seadistusi muuta. Valid „Minu profiil“, siis vasakpoolsest menüüst „Foorumi seaded“ alt „Välimus“ ja „Prefered Viewtype“ teisest valikust märgid ära „Viimane postitus esimesena“ ja klikid alt poolt "Postita". Nii näitab kõige viimast postitust esimesena ja vanad postitused jäävad taha poole – ühesõnaga vahetab postituste järjekorda:P Paistab asja ära ajavat:D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

25.02.2010 21:54
#40
Tänud Fordile teemade liigutamise eest. Unustasin ennast jälle ja vaatasin, et keegi on kenasti teemad õigetesse kategooriatesse liigutanud:blush:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

26.03.2010 20:08 - 26.03.2010 20:09
#41
Mida tähendab foorumi kasutajanime juures "Karma"?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 26.03.2010 20:09 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

26.03.2010 21:01
#42
IvarKalev kirjutas: Mida tähendab foorumi kasutajanime juures "Karma"?
Mingites ringkondades räägitakse KARMAVÕLG nimelisest asjast. Vat sul on seda neli milli. :P Mina olen vaesem mees ja mul mõõdetakse seda sentides ehk lühendatult cm. ;)
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

27.03.2010 22:39
#43
Jah, kui number miinusesse läheb, tekib karmavõlg, ehk siis 7 järeltulevat põlve peavad veel foorumit edasi arendama:)

Tegelikult saad siin plussi ja miinuse põhimõttel teistele kasutajatele hääli anda ja näidata oma suhtumist temasse. Samamoodi annavad teised ka sinule plusse ja miinuseid. Endal ise karmat muuta ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

27.03.2010 22:42
#44
Selge, asun siis edaspidi riste jagama.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

14.04.2010 02:23
#45
Jagan kellegi eespool tõstatatud muret. Nimelt see postituse kuupäeva kuvamine ja formaat pole just õnnestunud. Seda ei pea nüüd homseks korda tegema aga see on siiani põhiline, mis silma riivab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

05.02.2011 19:20
#46
Liiga kähku logib ennast välja, kuidas seda aega pikendada saaks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

06.02.2011 10:41
#47
Pane omale avalehel "automaatne sisselogimine" kasti linnuke. See päästab ka sellest, et iga kord, kui sellele lehele tuled, ei pea jälle sisse logima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

13.02.2011 20:50 - 13.02.2011 21:40
#48
Kas saab teha sedasi, et uued kasutajad peavad peale regamist kirjutama kohe ka näiteks tervituse teemasse, kui seda ei tee näiteks päeva jooksul kustutatakse automaatselt konto. Paljudes kohtades on nii tehtud, et siis neid mingeid kummalisi spämm regajaid automaatselt kustutada. Vaatan, et siia tekib ka pidevalt seosetu nimega kasutajaid.
Viimati muutis: 13.02.2011 21:40 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

13.02.2011 21:19
#49
See on hea mõte. Kas just mõttetute kasutajate vältimiseks aga tore oleks lugeda uute liikmete kohta.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Teeme siis koos hää foorumi:P

14.02.2011 18:31 - 14.02.2011 18:42
#50
Veel üks mõte, et kas ei saaks teha ühte teemat kinniseks, ehk siis selliseks, mida näevad ainult reganud kasutajad. Tervituse teemasse lisatakse näiteks veel selline asi, et saame tuttavaks ja aitame üksteist. Ehk siis pidikene endast ja ka tegevus, millega saaks kaas foorumlastele teha enda töö ja võimaluste piires toodete-teenuste pealt hinna alandust. Kes jälle it-teadmisi, või muud suulisi, käsitöö oskusi vahetab õlunaadi, või mille iganes vastu. Või nokitseb miskit kodus haltuura korras ära. Elektrikud näitek joodaks mõne külmjootega plaadikese üle. Milleks samas võõrastele finantsi jagada, kui omades infi, saaks siseringi jätta.
Viimati muutis: 14.02.2011 18:42 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev