ACSI Eurocampings

Re: ACSI Eurocampings

08.11.2016 16:32
#26
Paar aastat tagasi hankisin ka selle ACSI kaardi (mitte ID !) Ainsaks plussiks oli kaks raamatut kämpingu kaartidega ja kirjeldustega. Suvematkajana ei saanud vist kusagilt alla.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

08.11.2016 16:37
#27
Tere!
Pole see CCI kaart ka selline kui oodata võiks. Nagu mõni aeg tagasi kirjutasin on mul see kaart olnud 3 suve/aastat. Selle aja jooksul olen saanud sooodustust kolmel korral, kord Norras, kord Rootsis, Soomes mitte kunagi(!!), sellel suvel oli CCI kaart eelduseks, et saab osaleda Adria Rallyl spetsiaalhinnaga. Küll aga on CCI kaart kõlvanud igal pool kogu seltskonna ID kaardina (neljale matkajale), nii et ei mäletagi et oleksin kuskil oma isikliku ID kaardi "panti" andnud.
Võib-olla olen valinud valed kämpingud :laugh:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

08.11.2016 16:52
#28
Soomes paar kämpingut ainult CCI kaarti aksepteerivad
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

08.11.2016 16:56
#29
Siis järelikult kaardipakkuja ei paku midagi kämpingutele (peale hüpoteetiliste turistide), et nad huvitatud oleksid, aga hea meelega kasseerivad kaardiväljastamise tasu matkajatelt. Ehk toimib see nö süvaeuroopas paremini. Tundub, et soomlastel niigi siseturism ning kohaliku klubi liikmed toidavad kämpse piisavalt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

08.11.2016 17:42 - 08.11.2016 17:43
#30
CCi-d pakkusin Soomes Turu külje all olevas kämpingus mõned aastad tagasi. Vaadati, ei saadud aru mis see on, aga allahindlust tehti. Tõsi kämpa oli üsna tühi ka.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644
Viimati muutis: 08.11.2016 17:43 tohoh.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

08.11.2016 21:21
#31
Mida ikkagi ei saa on ACSI Club ID
clubid.acsi.eu/clubid_en/onestepcheckout/?sku=ACI&_ga=1.130934091.572269935.1478283425
Sellist kodakondsust/rahvust nagu eestlane valikus pole.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

08.11.2016 21:48
#32
Tellisin selle odavama variandi 11,95 €, ei saanudki aru, millest see hinna vahe.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

09.11.2016 08:21
#33
vaata mida tähendab "subscription", siis saad aru. See,et jõuluks kohale tuleb on hea lubadus, mulle on vist 1 kord kohale tulnud enne uut aastat. Tõsi pole vist nii vara tellinud ka.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

16.12.2016 22:03
#34
Uskumatu uimasus lubatud 12 päevast on vaikselt 35 päeva saanud, loodame ikka enne reisi jõuab kohale. Kuulsin tegelased tulid just lõunast ASCI kaardiga maksid 19 € päevas kämpingu eest, kellel kaarti polnud maksid 30 € päevas kämpingu eest.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

17.12.2016 09:30 - 17.12.2016 09:32
#35
Arvo kirjutas: See,et jõuluks kohale tuleb on hea lubadus, mulle on vist 1 kord kohale tulnud enne uut aastat.

Sind oli hoiatatud :), aga jõuab veel,loodame.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Viimati muutis: 17.12.2016 09:32 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

19.12.2016 16:15
#36
Tellisin eile meile ka ära. Kinnituse email räägib:

The discount card and guide are available in December. Due to the holidays we cannot guarantee that your order will be delivered before the new year.

The 2017 CampingCard ACSI app will be available from January 2017. You will receive an e-mail from us in January with instructions for downloading and using the app.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

19.12.2016 16:37
#37
Uurisin ka natuke selle äppi kohta nende kodulehelt ilmselt on hea asi aga kahjuks ei tööta windowsi töövahendites.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

19.12.2016 17:34 - 19.12.2016 17:37
#38
Oli jah päris mugav, kasutasin eelmine aasta kogu aeg reisil. On aeg töövahendeid valida, mul käis nii telefonis kui pad's kenasti. Viimast oli muidugi mugavam kasutada.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Viimati muutis: 19.12.2016 17:37 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

19.12.2016 17:50
#39
See ei ole enam ACSI teemaga seoses aga ei oska neist Androididest ja Appletest midagi arvata. Mul on Windows telefon, tahvelarvuti ja sülearvuti - töötavad ilusti. Ma ei tea, kui vahetan oma Windows telefoni välja Androidi või Apple toodangu vastu, kas need 3 töövahendit siis omavahel ka suheldud saavad nagu praegu (kaardirakendused, Onedrive, pildipangad jms). Hetkel on ühine Windowsi süsteem ja asi töötab. Üldiselt ei soovitata erineva operatsioonisüsteemiga seadmeid omavahel miksida, eriti kui tahta nendega ka tööd teha. Ja Android tahvlid on pigem ajaviitetooted erinevalt Windows tahvlist (mul on Surface, see on eriti äge), millega saab ka tööd teha ning süleavutitel puudub Android operatsioonisüsteem.
Applega on see häda, kui võtad ühe seadme, siis pead ka teised töövahendid välja vahetama. Sama raha eest saab ükskõik mida vastavat tipptasemel tehnoloogiaga.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

19.12.2016 20:25
#40
Alates WP10 ei ole ju enam seda kaardirakendust Windowsi peal. Samas on olemas see nii androidi kui ka IOS jaoks. OneDrive ja Office on kindlasti olemas ka Apple padi jaoks. Ise ka WP8 kasutaja aga kuna telefon vana siis olen alternatiive otsinud. Minu vähemalt tundub et Microsoft on Google poodi rohkem oma Äppe pannud kui enda "poodi" Eks Apple jaoks on umbes sama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

19.12.2016 22:27
#41
Siiski on 2016 Here kaardirakendus olemas WP10 peal mul nii sülearvutis, tahvelarvutis, kui ka telefonis. Ja on päris hea kaardiprogramm. Soovitan W8 pealt 10 peale üle minna, see on palju parem.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

19.12.2016 23:27
#42
Sikutasin just oma Anroidi Here kaardid. Vaatasin viimaste reiside kohti ja tundus päris täpne olevat. Kõige parema pildi saab siiski pikema reisi jooksul.

Waze on siiani välja aidanud aga Euroopas kippub arve liiga soolane tulema.
Kunagi kui Nokia N96 tegija oli, siis ka Nokia kaardid töötasid korralikult. Paljud metsateed olid ka peal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

03.01.2017 11:27
#43
Ära tuli nagu aru saan vedas mul vist - stardime juba see reede ehk päris napikas.
Tellisin 8. novembril.
Väidavad kaskirjas, et andmebaasis 3319 kämpingut (+177 võrreldes eelmise aastaga).


Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

03.01.2017 12:26
#44
Ilusat alanud aastat!
Tore, kui mõni inimene arvab et elu on liiga lihtne ja teeb seda endale huvitavamaks ;). Mul Garmin Camper 760 navigaator, seal kõik need ACSI kämpingud kohe ühe klahvi all sees, muudkui vali. Lisaks veel kõikvõimalik info nagu asukoht, kämpingu kirjeldus, kämpingu teenused, kaugused tähtsamatest kohtadest, telefoninumbrid, e-maili aadressid, kodulehe aadress jne.
Aga ilusat reisi, siin lähebki külmaks!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

03.01.2017 12:44
#45
Paar päeva jäid siit põgenemisega hiljaks. Ideaalne start oleks eile olnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

03.01.2017 13:07
#46
Urmas 688 kirjutas: Ilusat alanud aastat!
Tore, kui mõni inimene arvab et elu on liiga lihtne ja teeb seda endale huvitavamaks ;). Mul Garmin Camper 760 navigaator, seal kõik need ACSI kämpingud kohe ühe klahvi all sees, muudkui vali. Lisaks veel kõikvõimalik info nagu asukoht, kämpingu kirjeldus, kämpingu teenused, kaugused tähtsamatest kohtadest, telefoninumbrid, e-maili aadressid, kodulehe aadress jne.
Aga ilusat reisi, siin lähebki külmaks!

Tegelikult on mul kõige uuem Garmin Camper 660 GPS koos ACSI andmebaasiga täitsa olemas, seni pole seda andmebaasi lihtsalt vaja läinud kuna ACSI soodustuse kaarti polnud. Nüüd on kaart ehk täis komplekt olemas ja otsingud teen ikka navigaatori abil. Need raamatud nad saadavad vist kauba peale, kel tõsine huvi võin ära anda.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

03.01.2017 13:25
#47
Kuna mina olen rohkem suvine rändaja, siis mina seda ACSI kaarti pole veel kasutanud, suvel soodustusi üldjuhul ei saa. Reiside planeerimisel ja ka reiside käigus on mul olnud prioriteediks nr 1 ACSI kämpingud ja kui sellist sihtkohas ei leidu, siis alles teised kämpingud. Olen küll veel väikese kogemusega matkaautoga reisija, kuid siiani on kõik külastatud ACSI kämpingud olnud ikka hea kvaliteediga.
Veelkord, ilusat lumist seiklemist!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

03.01.2017 16:51 - 03.01.2017 16:52
#48
Minul ka täna postiga saabus :)
08.11 tellitud
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 03.01.2017 16:52 Priit Peljo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

01.07.2018 14:05
#49
Üritan siin foorumis leida midagi ACSI kaardi kohta aga infot suht vähe - Ivar kas valgustad, kuidas see ammu saadud kaart ka toiminud/ennast õigustanud on ja kas tasub ka endale hankida?

Ivar Kalev kirjutas: Ära tuli nagu aru saan vedas mul vist - stardime juba see reede ehk päris napikas.
Tellisin 8. novembril.
Väidavad kaskirjas, et andmebaasis 3319 kämpingut (+177 võrreldes eelmise aastaga

Klubi Eesti Karavan liige nr 825

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: ACSI Eurocampings

01.07.2018 14:29
#50
Minul on praktiline kokkupuude eelmise aasta jaanuarist, kui peatusime 3 ööpäeva Hispaanias kämpingus. Siis tasus see kaart 2 ööpäevaga ära.
Eks põhiline info selle ACSI osas on siin teemas ka olemas, vaata ka nende www: www.acsi.eu/en/home/l2-n144/

Oluline on, et peatuksid nende andmebaasis olevas kämpingus.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev