Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2

TEEMA: Kas 22 aastane matkaauto võib olla heas töökorras, niiskuse- ja roostevaba?Jah.

Kas 22 aastane matkaauto võib olla heas töökorras, niiskuse- ja roostevaba?Jah. 14.02.2020 21:28 #21

Kas sul on ka 20+ a vana auto?
Siin maailmas on väga palju asju, mille kohta võib öelda, et sõltub.
Sõltub asjaoludest.
Kui viitsid peale iga lumesadu auto puhtaks teha, on mõju kindlasti väiksem. Kui jätad lume peale, siis sulade ja külmade vaheldumisega on varsti seal katusel üks paras jääklomp, mis esiteks kasvõi oma raskusega mõjub. Samahästi võib hõisata, et ma pesen autot kord aastas ja kõik toimib. No kes keelab, ega see sõiduomadusi ju muuda.
Teistele meeldivaid postitusi:: Intelligent

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Kas 22 aastane matkaauto võib olla heas töökorras, niiskuse- ja roostevaba?Jah. 19.02.2020 13:28 #22

Mul on jah 1998.a. väljalaske Fiat Ducato Dethleffs Globetrotter.
Toodud Soomest, mina olen kolmas peremees. Talvel ei sõida ja seisab garaazis. Kõik mis paigaldatud see ka töötab, roostet ei ole. Ainuke koht kus roostet saaks tekkida on kabiini põhi ja esiratta koopad/karbid. Elamuosa enda põhi/põrand on aga veekindel vineer ja alusraami on korralikult töödeldud juba tehases.Isegi summuti on originaal ja täiesti terve.
Teistele meeldivaid postitusi:: Ivar Kalev

Kas 22 aastane matkaauto võib olla heas töökorras, niiskuse- ja roostevaba?Jah. 19.02.2020 16:20 #23

Tegelikult küsisin ma seda Priit Käose käest, temal seisab aastaringselt väljas ja no problemos.

Kas 22 aastane matkaauto võib olla heas töökorras, niiskuse- ja roostevaba?Jah. 19.02.2020 20:57 #24

Sorry jah, polnud vahepeal mahti siia kiigata. Minu oma saab kohe varsti ka 20 aastaseks ja seisab ikka õues. Eelmine talv lume käes ja see talv siis enamasti vihma käes. Aastaringses kasutuses.

• Lehekülg:
  • 1
  • 2
Moderaatorid: Ivar Kalev
Lehe loomiseks kulus: 0.050 sekundit