Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2

TEEMA: IGO Primo

IGO Primo 09.02.2015 14:42 #21

Ikka niipalju kui navi ja seadused lubavad pluss veel nats :whistle:
Eks need hoiatajad ju huligaanidele ole, see kes saduse järgi sõidab, sellele pole ju vaja :cheer:
Klubi Eesti Karavan liige nr. 774

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas toto.

IGO Primo 09.02.2015 17:26 #22

Jutt kaldub filossoofiasse. Reeglitega on jah nii, et eks nad ole ju neile, kes neid rikuvad. Kui ei riku, siis polegi vaja neid ka ... ega kaameraid, politseid või armeedki.
Mina olen aru saanud, et ega ei kontrollitagi peamiselt reeglite täitmist, proovile pannakse meie MÄLU JA TEADVELOLEK.

Küll oleme kõik tähele pannud, et politsei kontrollib kiirust just seal, kus väheke seniilne pensionär võib hajameelne olla. Koolide ja lasteaedade ümbruses, kus oht on tõeline, neid ei ole. Keegi seal eriti ei kiirusta ja püüda pole kedagi.

Kaamerate hoiatused on ka rohkem meeldetuletused. Juhtub võõras kohas, et hea tee ja liiklus hõre ja õieti pole asulatki, aga äkki on 60 märk ja kaamera. Just selline püünis. Siin võib ju ka filossofeerida, et mis seal ikka! Trahviraha läheb ühiskonna parandamise teenistusse. :evil:
Matkame majaga - mis liigub see kulub ja hoiame ühendust, et sellega toime tulla.

IGO Primo 09.02.2015 17:46 #23

Parem las hoiatab, möödasõitudel on kindlasti abiks kuigi see ei ole kohustuslik manööver aga vahest harva vaja. Kui kaamera teeb pildi ära, siis ei ole võimalik eriti midagi seletada ka. Välja arvatud muidugi juhul, kui number selline:

Kui peatab politsei, siis saab teinekord ennast ka "välja rääkida", mul on see korduvalt õnnestunud (eelkõige pead olema ise sisimas hea inimene). :lol:
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

• Lehekülg:
  • 1
  • 2
Moderaatorid: Ivar Kalev
Lehe loomiseks kulus: 0.059 sekundit